Justyna Żyła

i

Autor: Instagram/ justynazyla Justyna Żyła

Co za gest!

Justyna Żyła pochwaliła się prezentem na walentynki od nowej miłości. Złoto i cyrkonie, można pozazdrościć

2023-02-14 18:26

Justyna Żyła postanowiła pochwalić się niezwykłym prezentem, który dostała na walentynki. Była żona Piotra Żyły została obdarowana przez swoją miłość podarkiem, który może wzbudzać wyłącznie zachwyt. Kiedy to zobaczycie, nie będziecie mogli uwierzyć, złoto i cyrkonie aż się wylewają!

Justyna Żyła jest w trakcie bardzo dobrego momentu w swoim życiu. Po latach wzbudzania kontrowersji i skandali związanych z umieszczaniem przez celebrytkę zarzutów w kierunku swojego byłego męża, Piotra Żyły, zdaje się że życie prywatne celebrytki ustabilizowało się u boku nowego mężczyzny, przy którym czuje się bardzo dobrze. Zakochana Żyła pokazała, jaki prezent dostała od wybranka swojego serca i okazuje się, że nie żałował on na nią swoich pieniędzy. To trzeba zobaczyć!

Justyna Żyła oczarowana prezentem na Walentynki. Musiała się pochwalić

O nowym związku Justyny Żyły wiemy już od pewnego czasu. O ile nie wiemy, kim jest nowy wybranek jej serca, to patrząc na publikacje Żyły możemy odnieść wrażenie, że jest ona bardzo szczęśliwa i zadbana. Była gwiazda tanecznego show telewizji Polsat, "Taniec z Gwiazdami", postanowiła pochwalić się prezentem od swojego ukochanego, jakim jest charms firmy Pandora. Biżuteria pokryta jest złotem i cyrkoniami, a sama ozdoba ma kształt serca, a więc można powiedzieć, że jest to wprost idealny prezent na Walentynki.

Justyna Żyła

i

Autor: instagram.com/justynazyla
Sonda
Czy podoba Ci się Justyna Żyła?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze