Justyna Żyła

i

Autor: Instagram/ justynazyla Wielki dzień w życiu Justyny Żyły

Justyna Żyła pochwaliła się wspaniałą nowiną! Błyskawicznie posypały się gratulacje

2021-11-25 15:07

Fani Justyny Żyły, którzy śledzą jej profile w mediach społecznościowych doskonale wiedzą, że była żona polskiego skoczka od dawna czekała na ten jeden, wyjątkowy dzień, kiedy będzie mogła ogłosić w końcu dobre wieści. Ta chwila nadeszła, o czym Justyna Żyła bezzwłocznie poinformowała internautów. Jedno zdjęcie wystarczyło, żeby w komentarzach posypały się gratulacje.

Justyna Żyła mogła jakiś czas temu zaskoczyć swoich fanów, kiedy podzieliła się informacją, że już niebawem dostępna będzie jej książka kucharska, którą co jakiś czas eksmałżonka Piotra Żyły reklamowała na swoich profilach w mediach społecznościowych. Wreszcie przyszedł ten wyjątkowy dzień, kiedy celebrytka z Wisły mogła ogłosić światu, że jej książka jest już dostępna, a fani mogą gotować dania według jej przepisów. Justyna Żyła oczywiście zrobiła z tego niemałe wydarzenie. 

Gdy Dawid Kubacki pokazał to zdjęcie, aż ciarki przeszły nam po plecach. To już ARMAGEDON! Ciężka przeprawa

Była partnerka Piotra Żyły od dawna zalicza się do grona gwiazd, które są bardzo aktywne w mediach społecznościowych, co z pewnością pomogło jej w promocji nowej książki. Celebrytka z Wisły nie tylko pojawiła się na specjalnej transmisji na żywo, gdzie fani mogli dowiedzieć się o niej nowych rzeczy, ale również pochwaliła się wyjątkową chwilą na swoim Instagramie.  

Marcelina Ziętek była w szoku, gdy to zobaczyła. Co za sprzęt! Nie wiedziała, że mogą być takie duże

Zobaczcie, jak Justyna Żyła wygląda bez makijażu, zaglądając do naszej galerii zdjęć

Tłumy gratulowały Justynie Żyle. Wielka chwila w życiu celebrytki, wspaniałe wieści

Eksmałżonka Piotra Żyły już jakiś czas temu poinformowała swoim fanów, że pracuje nad książką kucharską, jednak teraz mogła oficjalnie ogłosić jej premierę. - Kochani dzisiaj jest dla mnie wyjątkowy dzień -premiera mojego kulinarnego e-booka „Góralskie przysmaki i ciekawostki” W e -booku znajdziecie 10 przepisów ,które przeniosą Was niesamowity świat góralskich ,smaków mojego dzieciństwa . Dajcie znać ?który podoba się najbardziej ? - napisała na Instagramie Justyna Żyła, wywołując jednym postem prawdziwą lawinę komentarzy. 

Justyna Żyła zdecydowała się na odważne wyznanie! Opowiedziała o swojej przypadłości

Post Justyny Żyły udostępniony przy okazji premiery jej nowej książki wzbudził wielkie zainteresowanie internautów, którzy cieszyli się razem ze swoją idolką. Pod zdjęciem celebrytki z Wisły natychmiast pojawiła się masa wiadomości, z czego zdecydowana większość gratulowała jej osiągnięcia. Internauci, którzy śledzą profile eksmałżonki Piotra Żyły niejednokrotnie pokazali już, jak bardzo dopingują Justynę Żyłę i nie inaczej było tym razem. 

Nie uwierzycie, gdzie znalazł się Adam Małysz. Fani zadawali dociekliwe pytania, jest odpowiedź

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Najnowsze