Marcelina Ziętek była w szoku, gdy to zobaczyła. Co za sprzęt! Nie wiedziała, że mogą być takie duże

2021-11-25 8:17
Marcelina Ziętek
Autor: Instagram/ marceepan Marcelina Ziętek

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła już od wielu miesięcy nie kryją że są parą. Młoda aktorka skradła serce doświadczonemu skoczkowi i wiele wskazuje na to, że wiodą oni szczęśliwe życie u swoim boku. Znakiem naszych czasów są media społecznościowe i trudno się dziwić, że Marcelina Ziętek także jest w nich bardzo aktywna. Teraz w relacji na Instagramie pokazała coś, co wywarło na niej ogromne wrażenie.

Piotr Żyła wraz z innymi skoczkami rozpoczął niedawno rywalizację w nowym sezonie Pucharu Świata w skokach narciarskich. Konkursy w Niżnym Tagile nie poszły jednak Polakom najlepiej, bowiem w pierwszym punkty zdobywali jedynie Stoch i Kubacki, a w kolejnym byli to Stękała i właśnie Piotr Żyła. „Wiewiór” może być umiarkowanie zadowolony ze swojego występu, bowiem ostatecznie zajął 16. miejsce, a serię finałową rozpoczynał na pozycji 24.. To jednak wciąż nie są wyniki, jakich oczekiwałby mistrz świata z Oberstdorfu! W tym trudnym początku sezonu Żyłę z pewnością bardzo mocno wspiera jego ukochana, Marcelina Ziętek. Z racji innych obowiązków i obostrzeń nie może ona jednak jeździć za „Wiewiórem” aby dopingować go na żywo. Z relacji na Instagramie wynika, że sporo czasu młoda aktora spędziła ostatnio w Krakowie. W trakcie jazdy samochodem Marcelina Ziętek zobaczyła coś, co wywarło na niej takie wrażenie, że postanowiła to uwiecznić i pokazać fanom.

Niepokojące plotki o związku Piotra Żyły i Marceliny Ziętek. Piszą o kryzysie, te znaki dają do myślenia

Sprawdź, co Marcelina Ziętek myśli o Piotrze Żyle! Więcej w galerii poniżej

Marcelina Ziętek nagrała spotkanie z potężnym sprzętem

Marcelina Ziętek wcześniej rozpoczęła swoją karierę aktorską. Gwiazda seriali „Szkoła” czy „19+” mogła więc wcześniej nie mieć kontaktu z tym, co spotkało ją na drodze podczas prowadzenia auta. Ukochana Piotra Żyła (najpewniej czekając na zmianę świateł na skrzyżowaniu) zobaczyła przez okno swojego pojazdu… okazały ciągnik rolniczy! Sprzęty te występują w całej gamie różnych rozmiarów, zależnie od przeznaczenia.

Marcelina Ziętek usiadła przed kamerą i opowiedziała o chandrze. Szczere wyznanie ukochanej Piotra Żyły

Wielkość ciągnika, obok którego stanęła Marcelina Ziętek, zszokował młodą aktorkę, co widać na przedstawionym na niej nagraniu. Wiele wskazuje na to, że gwiazda telewizji nie widziała wcześniej niczego podobnego, lub nie miała z tym styczności na żywo i rozmiar maszyny rolniczej po prostu ją zaskoczył, choć dla innych są one czymś normalnym.   

Marcelina Ziętek
Autor: Instagram / marceepan Marcelina Ziętek
Sonda
Czy kibicujesz związkowi Piotra Żyły i Marceliny Ziętek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze