Justyna Żyła pokazała się w białej sukni. Ciężko oderwać wzrok od tego dekoltu, jest mowa o pierogach

2022-01-19 10:47
Justyna Żyła
Autor: Instagram/justynazyla Justyna Żyła

Od kiedy Justyna Żyła zyskała na popularności za sprawą konfliktu z byłym mężem, zainteresowanie jej osobą nie maleje. Wciąż często pojawia się w mediach i czasami potrafi przypomnieć o sobie choćby oryginalnym zdjęciem. Podobnie było niedawno, gdy Żyła pochwaliła się efektami wyjątkowej sesji. Na fotografii widzimy im w zupełnie innym wydaniu.

Justyna Żyła doskonale wykorzystała swoje pięć minut. Właściwie wciąż korzysta z rozgłosu, który spowodowany był otwartym konfliktem z były mężem, Piotrem Żyłą. Kobieta oskarżała reprezentanta Polski w skokach narciarskich o wiele rzeczy. Zawodnik miał m.in. zdradzać żonę i zaniedbywać dzieci. Sam Żyła zaprzeczał takim oskarżeniom.

Adam Małysz przerażony. To o czym opowiedział, jeży włos na głowie. Polacy mogą przeżywać horror

Justyna Żyła w wyjątkowym wydaniu. Oryginalne zdjęcie

Ostatecznie para postanowiła się rozwieść i każdy poszedł w swoją stronę. Justyna Żyła skorzystała jednak na tym, że w pewnym momencie każdy portal informował o jej rozstaniu ze skoczkiem narciarskim. Dostała zaproszenia do popularnych programów rozrywkowych, a także wzięła udział w sesji fotograficznej dla "Playboy'a".

Stało się! Justyna Żyła nie wytrzymała i napisała do Piotra Żyły publicznie! Skoczek dostał ważną wiadomość, treść chwyta za serce

Żyła wciąż pojawia się na wielu wydarzeniach kulturowych, a internauci interesują się jej życiem. Wielu rzeczy można dowiedzieć się z jej profili w mediach społecznościowych. Zwłaszcza na Instagramie Żyła regularnie publikuje treści. Zazwyczaj mają one związek z największą pasją kobiety, a więc gotowaniem.

Justyna Żyła w białej sukni. Odważny dekolt

Rzecz jasna pojawiają się również inne fotografie Justyny Żyły. Była partnerka skoczka narciarskiego zdecydowała się niedawno opublikować zdjęcie z oryginalnej sesji. Na fotografii widzimy w ją w białej sukni z głębokim dekoltem, który odsłania całkiem sporo. Żyła dołączyła do tego dość nietypowy opis. - Potrzebuje dużo siły. Kto pomoże? Łapka w górę jak w gimnazjum. No dobra łapka w górę = sto pierogów - czytamy w opisie.

W dodatku jeden z hasztagów brzmi "miej wyje****, a będzie ci dane". Co chciała przekazać przez to Żyła? Ciężko powiedzieć. Wiadomo natomiast, że kreacja spodobała się jej fanom. - Super! Piękna kobieta - czytamy w jednym z komentarzy pod postem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze