Adam Małysz przerażony. To o czym opowiedział, jeży włos na głowie. Polacy mogą przeżywać horror

2022-01-19 9:49
Adam Małysz
Autor: Instagram/adammalyszofficial Adam Małysz

Organizacja dużych imprez sportowych w obecnych czasach jest ogromnym wyzwaniem. Zwłaszcza igrzysk olimpijskich, gdzie w jednym miejscu w tym samym czasie przebywa duże grono zawodników. W Pekinie będzie obowiązywało wiele restrykcyjnych zasad i można spodziewać się niekiedy chaosu. Ale to o czym opowiedział Adam Małysz sprawia, że zawodnicy do Chin mogą lecieć z duszą na ramieniu.

Dopięcie wszystkiego na ostatni guzik przed tak ogromną imprezą, jaką są igrzyska olimpijskie, jest karkołomnym zdaniem. Zwłaszcza w obecnych czasach, kiedy trzeba zadbać o zdecydowanie więcej rzeczy. Już przed rokiem mogliśmy się przekonać, że igrzyska w czasie pandemii to ogromne przedsięwzięcie i dodatkowe nerwy dla zawodników.

Granerud rozwścieczony po wizycie w Zakopanem. Kibice mogą mu tego nie zapomnieć, walnął prosto z mostu

Adam Małysz wyjawił zatrważające fakty. Ciężko w to uwierzyć

Teraz sprawdzian czeka Chińczyków. Na początku lutego startują zimowe igrzyska w Pekinie i pomału większość kadr szykuje się do podróży do Państwa Środka. Już od jakiegoś czasu mówi się, że przepisy i restrykcje dotyczące sportowców mogą być naprawdę odczuwalne. Organizatorzy każdy przypadek koronawirusa będą traktowali bardzo poważnie.

Olimpijski Pegasus! Totalna inwigilacja sportowców na igrzyskach w Pekinie?!

Niewykluczone, że zawodnicy będą poddawani bardzo częstym testom, a więc już samo oczekiwanie na wyniki będzie stresujące. W dodatku Adam Małysz w rozmowie z portalem SportoweFakty WP wyjawił szczegółowe plany organizatorów, które mogą jeżyć włos na głowie. Dla sportowców szykuje się droga przez mękę.

Sonda
Czy Kamil Stoch sięgnie po czwarte złoto olimpijskie?

Sportowców w Pekinie czeka gehenna? Małysz nie kryje przerażenia

Zawodnicy, którzy dostaną dodatni wynik na koronawirusa mogą być przenoszeni wiele kilometrów od wioski olimpijskiej. - Z tego co wiem, to osoby zakażone mają być wywiezione na kwarantannę do miejsca oddalonego o czterysta kilometrów - powiedział legendarny skoczek. Małysz nie ukrywa, że w wielu kadrach panuje prawdziwe przerażenie.

- To nie jest nic fajnego. Każdy zatem, nie tylko my, jesteśmy przerażeni. Z kim nie rozmawiam, czy to z Niemcami, Austriakami czy Japończykami, mówią to samo: jesteśmy przerażeni tym, jak to ma w Chinach funkcjonować - dodał dyrektor do spraw skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w PZN.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze