Justyna Żyła ingerowała w swój wygląd

i

Autor: Instagram Justyna Żyła ingerowała w swój wygląd

Wszystko pokazała!

Justyna Żyła poszła na spacer i dotarła aż poza granicę Polski! Wielkie osiągnięcie, zdjęcie mówi wszystko

2022-10-11 16:12

Justyna Żyła postanowiła pochwalić się swoim najnowszym osiągnięciem! Okazuje się, że celebrytka niezwykle lubi długie i wyczerpujące spacery, jednak tym razem przeszła samą siebie! Udało się jej przekroczyć granicę Polski i zaszła naprawdę daleko. Mamy zdjęcie!

Justyna Żyła zaskoczyła swoich fanów na mediach społecznościowych. Celebrytka znana z występów z "Tańca z Gwiazdami" i ze swojego małżeństwa z Piotrem Żyłą, postanowiła pokazać, na jak długi spacer się udała. Okazuje się, że gwiazda przekroczyła nawet granicę Polski i dotarła w wyjątkowo malownicze miejsce. Mamy zdjęcie!

Justyna Żyła korzysta z życia. Odżyła po rozstaniu z Piotrem Żyłą

Mimo że rozwód między Justyną Żyłą a reprezentantem Polski w skokach narciarskich Piotrem Żyłą był wydarzeniem, którym żyły zarówno media sportowe, jak i te zajmujące się show-biznesem, to celebrytka znana z występów w "Tańcu z Gwiazdami" znalazła sobie w końcu nowego ukochanego, który zapełnił pustkę w sercu po rozwodzie z mężem. Okazuje się, że gwiazda jest teraz naprawdę w dobrym humorze i spędza ze swoim ukochanym naprawdę udane chwile. Ostatnimi czasy, Żyła pokazała zdjęcie ze spaceru z nowym mężczyzna swojego życia i okazuje się, że para urządziła sobie prawdziwą wyprawę, która skończyła się dopiero poza granicami Polski! Zdjęcie pokazuje wszystko.

Justyna Żyła wyszła na spacer i skończyła go dopiero poza granicami Polski. Wielkie osiągniecie celebrytki

Na jednej z najnowszych fotografii opublikowanych przez Justynę Żyłę widzimy, że dotarła ona aż na Górę Cieślar, która znajduje się na pograniczu polsko-czeskim. Trzeba przyznać, że Żyła naprawdę lubi spacerować i owocnie wykorzystuje ostatnie pogodne chwile tego roku.

Justyna Żyła

i

Autor: instagram.com/justynazyla
Sonda
Czy podoba Ci się Justyna Żyła?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze