Justyna Żyła wyznała, co robi w nocy! Ugniatanie i wyrabianie to jej sposoby na bezsenność

2021-04-17 14:23 Piotr Mika
Justyna Żyła
Autor: Instagram / justynazyla Justyna Żyła

Justyna Żyła zyskała w Internecie niemałą popularność. Była żona Piotra Żyły swego czasu występowała w telewizji, a duży rozgłos przyniosła jej także sesja w Playboyu. Teraz jednak skupia się ona na prowadzeniu swojego profilu na Instagramie, gdzie obserwuje ją 100 tys. osób. W swoich relacjach Justyna Żyła często dzieli się z fanami różnymi ciekawostkami ze swojego życia prywatnego. Teraz postanowiła w swojej relacji udostępnić zdjęcie, na którym pokazała, jak radzi sobie z bezsennymi nocami!

Konflikt Piotra i Justyny Żyłów był jednym z głośniejszych w polskim sporcie i chyba najgłośniejszym w polskich skokach. Po latach wspólnego życia małżeństwo rozstało się i bynajmniej nie odbyło się to w pokojowych warunkach. Na szczęście teraz wydaje się, że byli małżonkowie doszli do porozumienia, a przynajmniej nie mówią otwarcie o swoim konflikcie. Z tego powodu na profilu Justyny Żyły próżno szukać wpisów na temat jej byłego męża, ale można znaleźć tam wiele materiałów na temat jej codziennego życia. Ostatnio zabierała ona głos m.in. w sprawie… pogody, wieszcząc jej szybką poprawę! Więcej o tym możecie dowiedzieć się w galerii poniżej. Teraz Justyna Żyła wspomniała także o tym, czym zajmuje się w bezsenne noce.

Justyna Żyła wyjrzała przez okno i zdębiała! Doszło do niecodziennej kradzieży przy jej domu

Nie da się nie zauważyć, że wielką pasją byłej żony Piotra Żyły jest gotowanie. Zdecydowana większość jej materiałów na Instagramie dotyczy właśnie kulinariów. Justyna Żyła chwali się swoimi umiejętnościami w kuchni, zachęca do gotowania również swoje dzieci i dzieli się z fanami pomysłami na smaczne dania.

Okazuje się, że gotowanie to dla Justyny Żyły sposób także na… bezsenność! W swojej relacji na Instagramie była żona polskiego skoczka udostępniła zdjęcie, na którym prezentuje wyrobione ciasto na kolejne wypieki. Kobieta przyznała się, że gdy nie może spać, to bierze się za gotowanie i przy okazji zapytała swoich fanów o ich sposoby na bezsenne noce. – Dobre ranko. A Wy co robicie w bezsenne noce? – napisała Justyna Żyła na Instagramie.

Justyna Żyła pokazała zdjęcie, po którym się załamała. Nie mogła uwierzyć w prognozę

Justyna Żyła
Autor: Instagram / justynazyla Justyna Żyła
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze