Kamil Stoch

i

Autor: Instagram/kamilstochofficial Kamil Stoch

Kamil Stoch się do wszystkiego przyznał. Nie miał do tego odwagi. Odpowiedź na pytanie fana była jednoznaczna

2022-06-29 17:36

Skoczkowie narciarscy już od kilku tygodni trenują na pełnych obrotach. Choć do zimy droga jeszcze daleka, już niebawem rozpocznie się Letnie Grand Prix. Będzie to pierwszy test reprezentacji Polski pod wodzą nowego trenera, Thomasa Thurnbichlera. W kadrze humory raczej dopisują, o czym może świadczyć ostatni wpis Kamila Stocha w mediach społecznościowych.

Tylko pozornie lato jest czasem odpoczynku dla sportowców uprawiających zimowe dyscypliny. Widać to na przykładzie polskich skoczków narciarskich, którzy są w kluczowym etapie przygotowań do letnich zmagań. Cykl Grand Prix rozpocznie się w przedostatni weekend lipca w Polsce. Zawodnicy rywalizować będą na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle.

Ewa Bilan-Stoch usłyszała paskudne słowa, po których wiele kobiet by się załamało. Ogarnęła ją złość, musiała coś udowodnić

Kamil Stoch nie miał oporów, aby się do tego przyznać. Wspomniał o trenerze

I jasnym jest, że biało-czerwoni będą chcieli zaprezentować się jak najlepiej. Zwłaszcza, że Letnie Grand Prix będzie pierwszym momentem, w którym kibice zobaczą kadrę pod wodzą nowego szkoleniowca. Kilka miesięcy temu stery po Michale Doleżalu przejął Thomas Thurnbichler. Dla Austriaka to największe wyzwanie w dotychczasowej pracy szkoleniowca.

Tak wyglądają psy Adama Małysza! Te słodkie maluchy można zmieścić do kieszeni!

33-latek jeszcze nigdy nie miał okazji samodzielnie prowadzić dorosłej reprezentacji, ale pokładane są w nim spore nadzieje. Okazuje się, że Thurnbichler złapał całkiem niezły kontakt z najlepszymi polskimi zawodnikami, o czym mogą świadczyć posty publikowane w mediach społecznościowych, czy niektóre wypowiedzi.

Sonda
Czy Thomas Thurnbichler poprowadzi polskich skoczków do sukcesów?

Stoch napisał o braku odwagi. Natychmiastowa reakcja fanów

Pozytywny post opublikował również Kamil Stoch. Trzykrotny mistrz olimpijski przyznał się, że nie miał odwagi skoczyć z obiektu o punkcie K wynoszącym... 40 metrów. - Ostatnio mamy okazję skakać na mniejszych skoczniach ale na K-40 nie miałem odwagi skoczyć. Na szczęście trener nie miał tego w planach. Pozdrowienia ze Szczyrku - napisał Stoch.

Jeden z fanów zadał skoczkowi ciekawe pytanie. - Czyli łatwiej jest okiełznać mamuta niż K-40? - zapytał internauta. Odpowiedź Stocha była jednoznaczna. - Zdecydowanie tak - odpisał reprezentant Polski.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze