Kamil Stoch ZAPUSZCZA WĄSY? Ten szczegół na ZDJĘCIU przykuł uwagę kibiców

2020-05-18 21:38 MSo
Kamil Stoch
Autor: AP Kamil Stoch

Trwa sezon ogórkowy w świecie sportów zimowych. Za kilka miesięcy szaleństwo związane ze skokami narciarskimi powróci, a przedtem rozegrane zostaną zmagania w ramach Letniego Grand Prix. Zawodnicy korzystają z ostatnich chwil spokoju. Kamil Stoch pokazał jak kosi trawnik w ogródku, chwaląc się pięknymi widokami. Uwagę przykuł inny szczegół! Czy lider kadry... zapuszcza wąsy?

O tej pasji Kamila Stocha nie wiedziało wiele osób! Lider polskiej kadry skoczków narciarskich korzysta z pięknej pogody w górach, wskoczył na traktorek i pokazał, jaką maszyną kosi trawnik przy swoim domu. - Z cyklu ukryte pasje Kamila Stocha. Ogród stał się moim nowym królestwem, ale i sposobem na relaks - czytamy w opisie fotografii zawodnika.

Pod nim znajduje się wielka, imponująca kosiarka, która wzbudziła spore zainteresowanie kibiców i fanów. Ci byli zachwyceni także genialnymi widokiem na Tatry, którym na co dzień może napawać się polski skoczek.

Na co królowie futbolu wydają wielką kasę? Samochody, zegarki, odrzutowce gwiazd [FUTBOLOGIA]

Uwagę przykuwa także jeden szczegół. - Czy on wąsa zapuścił, czy mi się tylko wydaje - pyta "sajmonn_14" w komentarzach! Odpowiedź na to pytanie poznamy zapewne za kilka dni, gdy Stoch pokaże zdjęcie ze zbliżeniem twarzy. Być może takie wrażenie sprawia jedynie niefortunnie padający cień. Taka zmiana w wizerunku byłaby jednak niezwykle ciekawa.

LEGENDARNY skoczek poza kadrą swojego kraju. Ta decyzja zaboli wielu

Najnowsze