Kamil Stoch

i

Autor: Cyfrasport Kamil Stoch

tak jest naprawdę

Kamil Stoch zdecydował się wszystko ujawnić! Lider reprezentacji Polski opisał to ze szczegółami, tak to wygląda

2022-09-20 22:37

Pomimo tego, że Kamil Stoch w ostatnim czasie nie był przesadnie aktywny w mediach społecznościowych, lider reprezentacji Polski w skokach narciarskich może pochwalić się ogromną rzeszą fanów, którzy czekają na jego wpisy w sieci. Dlatego Kamil Stoch raz na jakiś czas ujawnia rzeczy, o których kibice nie mogliby dowiedzieć się z innego źródła. Tym razem było podobnie.

Przez lata świetnych występów podczas zawodów Pucharu Świata, Turnieju Czterech Skoczni oraz igrzysk olimpijskich Kamil Stoch zbudował sobie grono wiernych fanów, którzy nie tylko z zapartym tchem oglądają jego kolejne skoki podczas zawodów, ale również śledzą jego profile w mediach społecznościowych, aby być jak najbliższej swojego idola. Lider reprezentacji Polski doskonale zdaje sobie z tego sprawę i ostatnimi czasy o wiele częściej udziela się w sieci, przy okazji chociażby zdradzając sekrety swojego zawody. Tak jak i tym razem. 

Justyna Kowalczyk nie miała zamiaru tego dłużej ukrywać. Tego jej brakowało. Wielu Polaków tego nie zrozumie

Kamil Stoch znów opowiedział fanom o swojej pracy. Opisał nieprzyjemny moment ze szczegółami

Niewiele osób może bowiem zdawać sobie sprawę z tego, jak naprawdę wygląda skakanie na nartach, przede wszystkim w momencie, kiedy warunki atmosferyczne nie są sprzyjające. Kamil Stoch postanowił opisać ten moment ze szczegółami. - Dziś trochę Wam opowiem o skokach w deszczu - zaczął post polski skoczek. - Podczas samego lotu jest tyle innych bodźców, że nie czuć deszczu. Za to po wylądowaniu ma się wrażenie że łapie się krople całą twarzą i to jest bardzo nieprzyjemne - relacjonował Stoch. To jednak nie koniec. 

Kamil Stoch przekazał wspaniałą wiadomość! Kibice w końcu się doczekali, uprzedził Thurnbichlera

Sprawdźcie, jakie wykształcenie ma Kamil Stoch, klikając w galerię zdjęć poniżej

Sonda
Czy Kamil Stoch wróci w przyszłym sezonie do wielkiej formy?

Kamil Stoch zdecydował się wszystko ujawnić! Lider reprezentacji Polski opisał to ze szczegółami, tak to wygląda

Krople deszczu to jednak nie najgorsze, co może spotkać zawodnika podczas skoku, o czym niedawno znów miał okazję przekonać się Stoch. - Czasem zasłaniam twarz rękawiczkami. Zwłaszcza kiedy, tak jak dzisiaj w ostatnim skoku, pada grad. - skwitował swój wpis lider reprezentacji Polski ujawniając, jak ciężka jest niekiedy jego praca. 

Mariusz Pudzianowski otrzymał zaskakującą wiadomość od fana! Mężczyzna walnął prosto z mostu. Takiego wyznania nikt się nie spodziewał

Którzy piłkarze zarabiają ZA DUŻO? Czy Polska wygra z Holandią i Walią? Kiedy do NBA trafi kolejny Polak?

Włącz podcast SUPER SPORT i dowiedz się więcej!

Listen to "Spór o Michniewicza. Czy jest już za późno?" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze