Kamil Stoch zgasił internautę

i

Autor: Instagram/ kamilstochofficial Kamil Stoch zgasił internautę

Kamil Stoch zgasił internautę po mistrzowsku. Co za riposta skoczka, nie było czego zbierać

2021-04-24 18:55

Kamil Stoch od wielu lat zalicza się do grona najlepszych, a co za tym idzie najbardziej popularnych polskich skoczków. Reprezentant "Biało-czerwonych" może pochwalić się również sporym gronem fanów, którzy są z nim na dobre i na złe. Zdarzają się jednak tacy internauci, którzy od czasu do czasu próbują wbić szpilę skoczkowi. Ten jednak wie co robić w takich sytuacjach. Kamil Stoch bez problemu zgasił internautę celną ripostą pod jednym ze swoich postów.

Polscy skoczkowie cieszą się sporą sympatią ze strony fanów, którzy nie tylko śledzą ich poczynania niemal we wszystkich zawodach w kolejnych konkursach, ale również są z nimi na dobre i na złe. Jeden z liderów kadry "Biało-czerwonych" zalicza się więc do grona sportowców aktywnych w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się ze swoimi fanami kolejnymi faktami ze swojego życia oraz wchodzi z nimi w interakcję, odpowiadając na ich komentarze. Większość z nich zalicza się do tych pozytywnych, a najwierniejsi fani życzą mu często powodzenia w kolejnych zawodach. Zdarzają się również nieco mniej przychylne komentarze, a część internautów jest w stanie wbić szpilę skoczkowie nawet w najmniej spodziewanych momentach. Na szczęście Kamil Stoch doskonale wie jak radzić sobie z tymi osobami o czym niedawno przekonał się jeden z nich. Na ripostę Kamila Stocha nie mógł nic poradzić. 

Justyna Kowalczyk przeżyła prawdziwe piekło. Choroba prawie zrujnowała jej życie

Skoczek od lat może liczyć na wsparcie swoich najwierniejszych fanów, którzy nie zawiedli go i tym razem, licznie "lajkując" mistrzowską ripostę lidera polskiej kadry w skokach narciarskich. Kamil Stoch musiał bowiem zmierzyć się z komentarzem internauty, który zarzucił mu, że ten nie wygląda najlepiej. Pisząc to nie pewnością nie mógł spodziewać się takiej odpowiedzi Kamila Stocha. Zobaczcie w jakim sposób Kamil Stoch "zgasił" internautę, zaglądając do naszej galerii zdjęć, która znajduje się poniżej!

Ewa Bilan-Stoch nie mogła powstrzymać łez, gdy widziała co działo się z Kamilem. Ciężkie przeżycia

Sonda
Kamil Stoch to najlepszy skoczek w historii skoków?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze