Karolina Małysz

i

Autor: Instagram Karolina Małysz

Karolina Małysz zaskoczyła fanów. Odsłoniła piękne nogi, a my zbieramy zęby z podłogi. Co za zdjęcie!

2022-05-18 11:22

Karolina Małysz jest postacią, która wzbudza wielkie emocje wśród fanów polskich sportów zimowych. Córka wielkiego mistrza sprzed lat - Adama, odsłoniła piękne nogi na tle zamku we włoskim Bari, co spotkało się z natychmiastową reakcją fanów. Tak gorące zdjęcie rozgrzewa nawet mocniej niż majowe słońce.

Karolina Małysz postanowiła zaskoczyć swoich fanów! Córka Adama Małysza, która znana jest ze swojego zamiłowania do zagranicznych podróży, postanowiła zarekomendować obserwatorom na mediach społecznościowych, wizytę w we włoskim Bari, gdzie mogą zwiedzić piękny, zabytkowy zamek. Zdjęcie architektonicznego cudu co prawda robi wrażenie, ale nie aż takie duże, jak uroda córki byłego skoczka, która na zdjęciu postanowiła odsłonić swoje nogi. Obok takiego widoku nie da się przejść obojętnie.

Anna Lewandowska zaskoczyła fanów. Pokazała swojego brata, do tej pory był anonimowy!

Karolina Małysz odsłoniła swoje piękne nogi. Wspaniała uroda córki skoczka

Mimo że Karolina Małysz jest już mężatką, to może liczyć na komentarze ze strony adoratorów, którzy chwalą jej wielką urodę na mediach społecznościowych. Nie ma co się temu dziwić - potomkini legendarnego sportowca wyrosła na naprawdę atrakcyjną kobietę, to też grono jej męskich odbiorców zawsze będzie spore. Tym razem, córka sportowca pokazała się w pięknej, białej sukience, która odsłoniła jej nogi. Fani nie mogli przejść obok takiego zjawiska obojętnie, a sama jej fotografia stała się prawdziwym hitem portalu społecznościowego Instagram.

Katarzyna Skowrońska zrobiła to jako pierwsza Polka w historii! Miała wielkie wątpliwości, nawet najwięksi fani tego nie wiedzieli

Aby zobaczyć zdjęcia Karoliny Małysz z sesji ślubnej, przejdź do galerii poniżej.

Karolina Małysz zaprasza do Włoch. Bardzo się jej tam podobało

Ze wpisu Karoliny Małysz na Instagramie widzimy, że córka skoczka jest bardzo uraczona włoskim Bari i rekomenduje to miejsce, jako ważny punkt dla turystów chcących zgłębiać piękno Italii.

- Castello Normanno-Svevo to słynny zamek, jedna z największych atrakcji Bari. Został zbudowany na rozkaz króla Rogera II, w pierwszej połowie XII wieku. rafił on później w ręce rodziny Sforzów - Izabeli Aragońskiej i jej córki Bony (polskiej królowej). Na ten okres przypadają lata świetności tego miejsca. Zamek można zwiedzić - wstęp kosztuje 9€. - poleca na swoich mediach społecznościowych Karolina Małysz

Sonda
Czy podoba Ci się Karolina Małysz?
Karim Benzema i jego skandale | Futbologia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze