Robert Johansson

i

Autor: URS FLUEELER/KEYSTONE VIA AP Robert Johansson

Ale wtopa!

Kibice skoków byli wściekli na TVN. Mega wtopa! Niebywałe, co zrobili w środku konkursu Raw Air

2023-03-14 18:52

Aż trudno uwierzyć, co zrobił TVN podczas konkursu Raw Air w Lillehammer. Kibice przecierali oczy ze zdumienia i swoją wściekłość wyrazili w komentarzach w mediach społecznościowych. Niebywałe, co stało się tuż przed skokiem Roberta Johanssona. Nie dowierzali nie tylko fani! Mega wtopa TVN.

Do kuriozalnej sceny doszło podczas wtorkowego konkursu skoków narciarskich w Lillehammer. Bardzo długo nie było wiadomo, czy zawodnicy będą mogli pokazać się w skoczni. Przez bardzo mocny wiatr odwołano serię próbną, a konkurs opóźnił się o 20 minut. Na szczęście udało się przeprowadzić dwie serie, choć o sprawiedliwej rywalizacji raczej nie można mówić...

Granerud bezkonkurencyjny! Fenomenalne skoki Norwega, Polacy bardzo daleko

Mega wtopa TVN! Kibice skoków byli wściekli podczas Raw Air

Podczas konkursu kuriozalną wtopę zaliczył TVN. Stacja rozwścieczyła kibiców, którzy upływ złym emocjom dali w mediach społecznościowych. Problem zauważyli także dziennikarze. Co się stało?

Po 30 skoczkach zazwyczaj ma miejsce krótka przerwa z zaprezentowaniem wyników. Tym razem tak jednak nie było. Na antenie TVN wyemitowano jednak reklamy. Fani zobaczyli, jak Johansson był już przy bandach reklamowych i czekał na poznanie swojej pozycji.

Stefan Horngacher otrzymał bolesny cios. Wszystko przez jednego z jego pupili, gorzkie słowa

- Naprawdę? Reklama w trakcie skoków mimo że była informacja, że dziś bez przerwy? - pytał retorycznie Piotr Majchrzak. Komentarzy w mocniejszym tonie także nie brakowało...

QUIZ: Jak dobrze znasz Kubackiego, Stocha i Żyłę?

Pytanie 1 z 11
Który ze skoczków jest najstarszy?
Super Tenis (14.03)
Najnowsze