Kubacki i Murańka wreszcie ZOBACZYLI dzieci. To zdjęcie mówi WSZYSTKO

2021-01-13 14:27 PSt
Klemens Murańka
Autor: East News Klemens Murańka

Harmonogram skoczków narciarskich w trakcie trwania PŚ jest napięty do granic możliwości, co najbardziej odczuwają rodziny zawodników. Szczególnie, że dwóch z nich, Dawid Kubacki i Klemens Murańka to świeżo upieczeni ojcowie. Traf chciał, że najbliższe konkursy w ramach Pucharu Świata odbędą się w Zakopanem. Dla naszych skoczków była to znakomita okazja, aby wreszcie poznać swoje pociechy!

Dla Dawida Kubackiego ostatnie tygodnie były doprawdy szalone. Najpierw sytuacja z niedopuszczeniem polskich skoczków do startu w Turnieju Czterech Skoczni, spowodowana rzekomo pozytywnym testem u Klemensa. Następnie niezwykle napięty terminarz, który nie dawał skoczkom nawet chwili oddechu. Gdyby tego było mało, obaj zawodnicy nasłuchiwali także wiadomości z Polski, gdzie urodzić miały ich życiowe partnerki.

Polacy mogli STRACIĆ Doleżala! Wszystko wyszło na jaw, to byłaby prawdziwa KATASTROFA

Ostatecznie wszystko skończyło się dobrze, a po kilku dniach zarówno Kubacki, jak i Murańka mieli wreszcie okazję poznać swoje potomstwo. „Tata wraca do Pucharu Świata na Zakopane. A Jasiyk trzymo kciuki” – napisał Murańka na Instagramie pod zdjęciem, na którym widać go z małym synkiem.

Z pewnością dla obu skoczków będzie to dodatkowa motywacja, aby jak najlepiej zaprezentować się podczas zbliżających się zawodów Pucharu Świata w Zakopanem. W stolicy polskich skoków odbędą się dwa konkursy: w sobotę drużynowy, a w niedzielę indywidualny.

Najnowsze