Skoki narciarskie Kulm 14.02: Kwalifikacje odwołane! Skoków w piątek nie będzie

2020-02-14 12:23 MSo
Kwalifikacje Kulm 14.02 RELACJA NA ŻYWO
Autor: EastNews Kwalifikacje Kulm 14.02 RELACJA NA ŻYWO

Kolejne z rzędu kwalifikacje do konkursu Pucharu Świata zostały odwołane. W zeszłym tygodniu piątkowe zmagania w Willingen anulowano z powodu wiejącego wiatru. Niestety, skoki w Bad Mitterndorf zostały odwołane - kolejny raz wiało zdecydowanie zbyt mocno. W konkursie weźmie więc udział 53 skoczków.

Międzynarodowa Federacja Narciarska poinformowała na półtorej godziny przed startem kwalifikacji, że zmagania na skoczni Bad Mitterndorf zostały odwołane. Niestety, kolejny raz spowodowane to zostało przez złe warunki wietrzne. Na skoczni wiało zdecydowanie za mocno i na całe szczęście, FIS postanowił podjąć tę decyzję jeszcze przed pojawieniem się skoczków na belce.

Wiatr wiał nawet do pięciu metrów na sekundę. Jak wygląda plan dnia na skoczni Kulm na sobotę? O godzinie 9:45 rozpocznie się przedkonkursowy trening. Start pierwszej rundy zaplanowano na sobotę 15 lutego na godzinę 11:00. Według decyzji FIS, weźmie w niej udział komplet 53 zawodników.

Na żywo

PŚ Kulm - kwalifikacje 14.02

Zapraszamy na relację na żywo z kwalifikacji konkursu Pucharu Świata w Kulm. Początek zmagań zaplanowano na 14.02 na 13:00.

Organizatorzy zmienili już plany - przesunęli kwalifikacje o pół godziny, na 13:30!

Kwalifikacje w Kulm są zagrożone. Wieje naprawdę mocno!

Piątkowych kwalifikacje nie będzie! Skoki na Kulm zostały dziś odwołane!

Najnowsze