Adam Małysz pokazał ZDJĘCIE z kolczykiem w uchu. Ciężko uwierzyć w to, jak wyglądał

2020-02-14 10:09 DaO
Adam Małysz
Autor: East News Adam Małysz

Adam Małysz karierę skoczka narciarskiego zakończył już dawno temu. Nadal pozostaje jednak z najpopularniejszych osób w świecie polskiego sportu. Przede wszystkim dlatego, że wciąż pracuje przy ukochanej dyscyplinie. Wiślanin z chęcią wraca wspomnieniami do początków kariery. Ostatnio opublikował zdjęcie z czasów, gdy jeszcze nie był tak popularny.

Z całą stanowczością można stwierdzić, że gdyby nie sukcesy Małysza, skoki narciarskie w Polsce nadal byłyby sportem schowanym daleko w cieniu. Ale nie można było przejść obojętnie obok osiągnięć zawodnika z Wisły. Polak przez lata budował swoją pozycję w historii skoków narciarskich i na jej kartach zapisał się na zawsze. A biało-czerwonym dostarczył mnóstwa emocji.

Mimo że Małysz karierę zakończył już dawno temu, to nadal jest doskonale rozpoznawalny i jego popularność nie zmalała. Dzieje się tak też za sprawą funkcji, którą pełni. Obecnie jest dyrektorem ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w PZN. W związku z tym jest niemal cały czas obecny przy polskich zawodnikach i podróżuje wraz z nimi.

Małysz chętnie wraca jednak do czasów, gdy startował w Pucharze Świata. Były zawodnik opublikował ostatnio na Instagramie zdjęcie z czasów, gdy dopiero stawał się popularny. W jego uchu był jeszcze nawet kolczyk. - Ktoś pamięta mnie z tych czasów? Niektórych z was pewnie jeszcze nie było nawet na świecie - napisał w opisie do fotografii.

Najnowsze