Kwalifikacje PŚ Rasnov: TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Skoki narciarskie STREAM ONLINE. Skoki DZISIAJ. Gdzie oglądać kwalifikacje w TV, na jakim programie?

2020-02-22 8:06 MC
Dawid Kubacki
Autor: East News Dawid Kubacki

Kwalifikacje PŚ Rasnov: TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Skoki narciarskie STREAM ONLINE. Skoki DZISIAJ. Gdzie oglądać kwalifikacje w TV? Czas na drugi konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Rasnov. Zanim rozpocznie się walka o punkty, zawodników czekają kwalifikacje. Gdzie oglądać transmisję TV albo stream online z dzisiejszych kwalifikacji w Rasnov?

Skoczkowie mają za sobą już jeden konkurs na Trambulinie Valea Carbunarii. Najlepszy okazał się Niemiec Karl Geiger. Na podium znaleźli się także inny Niemiec Stephan Leyhe i Austriak Stefan Kraft. W pierwszej dziesiątce znalazło się trzech Polaków - Kamil Stoch (6.), Dawid Kubacki (8.) i Piotr Żyła (9.). W sobotę będzie kolejna okazja, by wywalczyć punkty do klasyfikacji generalnej Pucharu Świata w skokach narciarskich.

Na liście startowej kwalifikacji do sobotniego konkursu w Rasnov znalazło się 57 zawodników. W tym gronie jest siedmiu reprezentantów Polski. Oprócz Stocha, Kubackiego i Żyły, są to Paweł Wąsek, Klemens Murańka, Aleksander Zniszczoł oraz Jakub Wolny.

Gdzie oglądać sobotnie kwalifikacje PŚ Rasnov? Transmisja TV STREAM ONLINE

Kwalifikacje do sobotniego konkursu w Rasnovie rozpoczną się o godzinie 11:30. Niestety, nie będzie transmisji TV ani streamu online z tego wydarzenia.