Letnie Grand Prix Hakuba STREAM ONLINE LIVE NA ŻYWO SKOKI NARCIARSKIE w Hakubie TRANSMISJA TV GDZIE OGLĄDAĆ skoki w Hakubie 24 sierpnia? O której godzinie

2019-08-24 8:39 KZ
Paweł Wąsek
Autor: Marek Dybas/REPORTER Paweł Wąsek

Letnie Grand Prix w Hakubie TV ONLINE NA ŻYWO Skoki narciarskie LIVE LGP Hakuba Gdzie TRANSMISJA ONLINE STREAM LIVE w INTERNECIE ze skoków w Hakubie 24 sierpnia? O której godzinie skoki narciarskie 24.08.2018? Na jakim programie w TV? Letnie Grand Prix przeniosło się w ten weekend do japońskiej Hakuby. W Azji Polskę reprezentuje kadra B. W piątek bardzo dobrze zaprezentował się Paweł Wąsek, a jak będzie tym razem? Gdzie oglądać skoki w Hakubie? LGP HAKUBA TV i STREAM ONLINE NA ŻYWO, GODZINA TRANSMISJI.

Po znakomitym, polskim weekendzie skoków w Zakopanem, rozgrywki Letniego Grand Prix przeniosły się w weekend do Japonii. Na skoczni w Hakubie nie zaprezentują się jednak najlepsi skoczkowie świata, gdyż większość czołowych skoczków zrezygnowała ze startu w Japonii. Na start zdecydowało się 46 zawodników, w tym tylko czterech z czołowej 10. klasyfikacji. Polskę reprezentują skoczkowie kadry B,  Aleksander Zniszczoł, Klemens Murańka, Andrzej Stękała, Kacper Juroszek oraz Paweł Wąsek. Ten ostatni zaliczył bardzo dobry występ w piątek.

Wąsek w piątkowym konkursie zajął wysokie 4. miejsce, choć po pierwszej serii był dopiero 11. Dobry wynik uzyskał także Aleksander Zniszczoł, który ostatecznie zajął 11. miejsce. Wygrał faworyt japońskiej publiczności Ryoru Kobayashi. 

Letnie Grand Prix HAKUBA 23.08 - gdzie oglądać?

Konkurs indywidualny Letniego Grand Prix w Hakubie odbędzie się w sobotę 24 sierpnia. Pierwsza seria konkursowa została zaplanowana na godz. 11:30. Transmisja online na żywo na stronie sport.tvp.pl. Transmisja w telewizji na TVP Sport od godziny 11:15. Portal sport.se.pl zaprasza na relację na żywo online.

Najnowsze