Maciej Kot został ojcem. Znamy imię i płeć dziecka, wszystko przez zdjęcie, fani nie mogą ukryć wzruszenia

2021-05-06 16:34 Mateusz Wysokiński
Maciej Kot
Autor: Cyfra Sport Maciej Kot

Maciej Kot został ojcem. Członek reprezentacji Polski w skokach narciarskich pochwalił się, że w jego życiu pojawiło się dziecko. Już wiemy, jakie jest imię i płeć dziecka skoczka. Fani z całej Polski nie mogą ukryć wzruszenia, a fotografia maleństwa obiegła całą Polskę. Najmłodszemu członkowi rodziny Kotów złożył m.in. słynny wokalista, Sebastian Karpiel-Bułecka. Nie da się ukryć, że w rodzinie Kotów nastał najradośniejszy dzień w ich życiu.

Maciej Kot został ojcem. Polski skoczek narciarski ogłosił, że na świecie pojawiło się jego potomstwo ze związku z ukochaną żoną, Agnieszką. Informacja była wyczekiwana przez wszystkich fanów sportów zimowych w Polsce, którzy czekali na narodziny. Członek reprezentacji Polski zdecydował się pokazać zdjęcia swojego dziecka, a także zdradzić, jakie nadał mu imię.

Maciej Kot długo czekał na ojcostwo. Dziecko przyszło z opóżnieniem

O tym, że skoczek narciarski zostanie ojcem, wiedzieliśmy już od listopada. Wtedy to w mediach społecznościowych sportowca pojawiła się informacja, że jego małżonka jest w ciąży. Poród miał odbyć się w końcówce kwietnia 2021 roku, jednak maleństwu nie śpieszyło się z przyjściem na świat i uczyniło to dopiero dzisiaj, tj. 6 maja.

- Cieszę się, że dziecko urodzi się wiosną, bo będę miał wtedy więcej czasu, by przebywać w domu. A chciałbym być aktywnym ojcem w pierwszych tygodniach jego życia. – mówił zimą Maciej Kot w rozmowie z  „Super Expressem".

Zdjęcie potomka państwa Kotów podbija polski internet. Gratulacje płyną z każdej strony

Narodziny w rodzinie Kotów spotkały się z wielką euforią ze strony fanów sportowca, jak też wielkich gwiazd. Swoje życzenia dla mamy i dziecka przekazał, chociażby wokalista Sebastian Karpiel-Bułecka. Skoczek nie kryje wielkich emocji i już teraz zdecydował się, jak będzie nazywać się jego potomek. Aby poznać imię narodzonego dziś dziecka małżeństwa Kotów, a także zobaczyć jego pierwsze zdjęcie, prosimy zajrzeć do galerii poniżej.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze