Marcelina Ziętek

i

Autor: Instagram/marceepan Marcelina Ziętek

Marcelina Ziętek miała swój pierwszy raz. Wszystko pokazała, a fanom zaczęła lecieć ślinka

2021-12-08 10:14

Marcelina Ziętek postanowiła zaskoczyć fanów. Gwiazda jednego z seriali telewizji TVN, a prywatnie ukochana Piotra Żyły, postanowiła pokazać na swoich mediach społecznościowych "swój pierwszy raz". Wszystko nagrała, a fani nie mogli przejść obojętnie od takich widoków. Nie da się ukryć, że artystka ma wielkie, skrywane talenty.

Marcelina Ziętek jest postacią, która budzi wielkie emocje wśród fanów sportów zimowych. Piękna aktorka od pewnego czasu spotyka się z Piotrem Żyłą, co dało jej wielką popularność, z której artystka wydaje się być bardzo dumna. Świadczą o tym treści na portalach społecznościowych, na których gwiazda telewizji TVN zaskakuje kontrowersyjnymi publikacjami i pozami. Tym razem, ukochana reprezentanta Polski w skokach narciarskich postanowiła pochwalić się "swoim pierwszym razem". Fani nie mogli ukryć zaskoczenia, że Ziętek tak potrafi!

Mioduski ujawnia szczegóły awantury z Michniewiczem. Prezes Legii uderzył w byłego trenera

Marcelina Ziętek szokuje na mediach społecznościowych. Jej publikacje na Instagramie budzą wielkie emocje

W trakcie swojej kariery na mediach społecznościowych gwiazda już niejednokrotnie szokowała, pokazując m.in. odważne zdjęcia swojego ciała w obcisłych strojach kąpielowych. Okazało się, że w pewnej kwestii artystka przypomina także byłą żonę swojego obecnego ukochanego i pochwaliła się na Instagramie swoim wielkim talentem, o którym do tej pory nikt nie wiedział. Okazuje się, że "pierwszy raz" Marceliny Ziętek był niezwykle udany.

Jest diagnoza kontuzjowanego reprezentanta Polski. Ważne informacje o Sebastianie Szymańskim

Aby zobaczyć "pierwszy raz" Marceliny Ziętek, przejdź do galerii poniżej.

Tego o Marcelinie Ziętek nie wiedział nikt. Gwiazda to potrafi

Okazuje się, że Marcelina Ziętek, podobnie jak była żona Piotra Żyły jest dość dobrą kucharką i cały czas eksperymentuje w swojej kuchni. Tym razem pokazała, jak przygotowuje po raz pierwszy w swoim życiu golonkę w piwie, która wyglądała naprawdę apetycznie. 

- Mój pierwszy raz - pochwaliła się Marcelina Ziętek pokazując nagranie ze swojego piekarnika.

Marcelina Ziętek

i

Autor: instagram.com/marceepan
Sonda
Czy kibicujesz związkowi Piotra Żyły i Marceliny Ziętek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze