Marcelina Ziętek świeci ciałem nad basenem. Gorące zdjęcia w kusym bikini, fanom opadły szczęki

2022-06-23 10:31
Marcelina Ziętek
Autor: Instagram/ marceepan Marcelina Ziętek kusi zdjęciem z kąpieli

Marcelina Ziętek postanowiła pokazać swoje niezwykle gorące zdjęcia na Instagramie. Gwiazda telewizji TVN, a prywatnie ukochana Piotra Żyły postanowiła pokazać swoje ciało w pełnym, słonecznym blasku. Obok tak gorących zdjęć nie da się przejść obojętnie, artystka ma się czym pochwalić.

Marcelina Ziętek znowu szokuje! Ukochana Piotra Żyły, która już nie raz pokazywała swoje nagie ciało za pośrednictwem mediów społecznościowych, postanowiła jeszcze raz odsłonić swoje ciało i zrobiła to w wyjątkowo kusym bikini! Nie da się obok takiego widoku przejść obojętnie. Zdjęcie stało się prawdziwym hitem Instagrama. Męska publiczność Ziętek może wyłącznie zazdrościć członkowi reprezentacji Polski.

Grzegorz Krychowiak wyrwie się z Rosji? Mistrz kraju ma pytać o Polaka

Marcelina Ziętek uwielbia szokować. Niejednokrotnie pokazywała nagie ciało i zrobiła to ponownie! 

O tym, że Marcelina Ziętek uwielbia szokować, nie trzeba przekonywać nikogo. Aktorka na swoich mediach społecznościowych niejednokrotnie odsłaniała swoje ciało, bardzo często w odważnych pozach. Tym razem, aktorka znana z występów w telewizji TVN postanowiła przywitać lato i zrobiła to w sposób, który wprost odbiera mowę. Zdjęcie artystki w wyjątkowo skąpym stroju kąpielowym może was dogłębnie zadziwić, aktorka nie bała się pokazać wszystkich atutów swojego ciała, czym stanowczo oczarowała męską część swojej publiki. Kiedy to zobaczycie, opadnie wam szczęka.

Robert Lewandowski dostał specjalne zapewnienie od Barcelony? Zagadkowa wypowiedź znanego dziennikarza, nie mają wątpliwości

Aby zobaczyć zdjęcia Marceliny Ziętek w bikini, przejdź do galerii poniżej.

Marcelina Ziętek postanowiła przywitać lato. Sposób, w jaki to zrobiła, odbiera mowę

Na najnowszych zdjęciach opublikowanych na Instagramie, Marcelina Ziętek postanowiła pokazać swoje odważne zdjęcia w czerwonym bikini w basenie. Aktorka prężyła się w nim jak prawdziwa syrena i nie mogła ukryć wielkiej radości z powodu zmieniającej się pogody.

- Witamy Cię Lato. Życzymy sobie dużo słońca - napisała Marcelina Ziętek 

Piotr Żyła nago w miejscu publicznym
Sonda
Czy podoba Ci się Justyna Żyła?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze