Grzegorz Krychowiak

i

Autor: Cyfra Sport Grzegorz Krychowiak

Grzegorz Krychowiak wyrwie się z Rosji? Mistrz kraju ma pytać o Polaka

2022-06-23 8:47

Grzegorz Krychowiak odejdzie z Rosji? Piłkarz, który musiał wrócić do Krasnodaru po wypożyczeniu z AEK Ateny miał dostać ciekawą propozycję od jednego z krajowych, europejskich mistrzów. W takiej lidze Krychowiak jeszcze nie grał i trzeba przyznać, że byłaby to dla niego okazja, aby sprawdzić się w zupełnie nowych realiach futbolowych.

Grzegorz Krychowiak już niebawem zmieni barwy klubowe? Wiele wskazuje na to, że reprezentant Polski opuści Krasnodar, z którym jest związany kontraktem i już niebawem zwiąże swoją przyszłość z zupełnie innym zespołem. Według przekazów medialnych, były zawodnik Sevilli i PSG znalazł się na celowniku jednego z europejskich mistrzów krajowych. 

Artiom Łaguta podjął decyzję! Wybrał Polskę zamiast Rosji, nie wróci do ojczyzny, brak wątpliwości

Grzegorz Krychowiak usiłuje opuścić Rosję. Przez ostatnie miesiące był wypożyczony do Grecji

O swojej chęci względem opuszczenia ligi rosyjskiej przez Krychowiaka wiemy od dawna. Zawodnik Krasnodaru tuż po ataku Rosjan na terytorium Ukrainy wszczął bunt w szatni swojego klubu i namawiając zagranicznych graczy rosyjskiej ekipy, aby Ci wraz z nim opuszczali drużynę. W rezultacie pomocnik reprezentacji Polski został wypożyczony do AEK Ateny, gdzie stał się jedną z gwiazd ateńskiej drużyny. Niestety, po sezonie musiał opuścić klub, ale ten nadal ma walczyć o jego pozyskanie z Kransnodaru. Propozycja z Grecji nie jest jedyną, którą otrzymał piłkarz - media mówią o zainteresowaniu jednego z europejskich mistrzów krajowych.

Justyna Żyła została zaskoczona przez swoją córkę. Łzy cisną się na oczy, celebrytka musiała to pokazać

Aby zobaczyć zdjęcia nowej stylówki Grzegorza Krychowiaka, przejdź do galerii poniżej.

Krychowiak na celowniku mistrza kraju. Nie ukrywają zainteresowania

Okazuje się, że piłkarz reprezentacji Polski bardzo chętnie widziany byłby w drużynei Malmoe FF. Mistrzowie Szwecji, według doniesień medialnych, już w marcu próbowali pozyskać Polaka, jednak wtedy szybszi w walce o Polaka byli Grecy z AEK. Czy Krychowiak będzie kontynuował swoją karierę w szwedzkiej Allsvenskan? Jak sam mówi, jego agent dostaje dużo propozycji.

 – Są opcje gry poza Rosją. Rozmawiam z moim agentem, kluby dzwonią – powiedział podczas konferencji przed meczem z Belgią.

Sonda
Czy uważasz, że Grzegorz Krychowiak powinien definitywnie odejść latem z Krasnodaru?
Grzegorz Krychowiak po meczu z Walią
Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Najnowsze