Skoki dzisiaj O której godzinie skoki narciarskie dzisiaj piątek 3 marca 2023 MŚ Planica Dziś walczą o medale! O której dzisiaj skoki narciarskie 3.03.2023

i

Autor: Paweł Skraba Skoki dzisiaj O której godzinie skoki narciarskie dzisiaj piątek 3 marca 2023 MŚ Planica Dziś walczą o medale! O której dzisiaj skoki narciarskie 3.03.2023

Mistrzostwa świata Planica

MŚ Planica TRANSMISJA NA ŻYWO. Skoki narciarskie Planica STREAM LIVE ONLINE skoki Planica TV GDZIE OGLĄDAĆ dzisiaj 04.03. na żywo w Internecie

2023-03-04 11:59

MŚ Planica TRANSMISJA NA ŻYWO. Skoki narciarskie Planica STREAM LIVE ONLINE skoki Planica TV GDZIE OGLĄDAĆ dzisiaj 04.03. na żywo w Internecie. Przed nami wielkie emocje na mistrzostwach świata w Planicy. Polacy mogą powalczyć o kolejne medale w konkursie drużynowym. Już w sobotę odbędzie się konkurs drużynowy mistrzostw świata Planica. Poniżej dowiesz się, gdzie obejrzeć ten konkurs. MŚ Planica NA ŻYWO w Internecie DZISIAJ 04.03.

MŚ Planica TRANSMISJA NA ŻYWO. Skoki narciarskie Planica STREAM LIVE ONLINE

W sobotę w Planicy skoczkowie Kamil Stoch, Piotr Żyła, Aleksander Zniszczoł i Dawid Kubacki będą rywalizowali w drużynowym konkursie narciarskich mistrzostw świata. Ich wcześniejsze występy w Słowenii napawają optymizmem.

Tytułu wywalczonego w 2021 roku w Oberstdorfie bronić będą Niemcy. Wówczas na kolejnych pozycjach uplasowały się ekipy Austrii oraz Polski.

W tym sezonie Pucharu Świata odbył się tylko jeden konkurs drużynowy. Podopieczni austriackiego trenera Thomasa Thurbichlera w Zakopanem zajęli drugie miejsce za Austrią.

Zmagania drużynowe odbędą się na tej samej skoczni, co piątkowe indywidualne. Kubacki zdobył w nich brązowy medal. Natomiast na czwartej pozycji uplasował się Stoch. W czołowej dziesiątce znalazł się jeszcze dziewiąty Żyła, a 23. był Zniszczoł. Gdyby te wyniki decydowały o kolejności drużynowej, to Polska uplasowałaby się na pierwszym miejscu, przed Niemcami i Słowenią.

Nigdy Polacy na jednych mistrzostwach nie zdobyli w skokach trzech medali. W ubiegłym tygodniu w Planicy złoto na obiekcie normalnym wywalczył Żyła.

Początek zawodów o godzinie 16.30

Skoki Planica TV GDZIE OGLĄDAĆ dzisiaj 04.03. na żywo w Internecie

Sobotni konkurs PŚ Planica został zaplanowany na 4 marca 2023 roku. Początek emocji o godzinie 16:30. Transmisja TV w TVN oraz Eurosport 1. Relacja na live na sport.se.pl, zapraszamy serdecznie!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze