Nachalni kibice nie dawali spokoju Włodzimierzowi Szaranowiczowi! W pewnym momencie nie wytrzymał [WIDEO]

2021-01-13 16:28 mso
Włodzimierz Szaranowicz
Autor: Marek Zieliński Włodzimierz Szaranowicz

Wielu kibiców ubolewa, że na antenach Telewizji Polskiej nie można już słuchać głosu legendarnego komentatora, Włodzimierza Szaranowicza. Przez lata dostarczał fanom ogromnych emocji, a jego głos kojarzy dosłownie każdy. Niestety, popularny sprawozdawca przekonał się nie raz, że praca reportera potrafi być trudna. Pewnego razu nachalni kibice napsuli mu dużo krwi. W pewnym momencie już nie wytrzymał!

Wielka Krokiew to Mekka skoków narciarskich. Od kilkudziesięciu lat do Zakopanego na zawody w stolicy polskich Tatr zjeżdżają dziesiątki tysięcy kibiców. Szaleństwo związane z tą dyscypliną sportu towarzyszy Polakom od lat, jeszcze od czasów małyszomanii! Pod skocznią potrafiło zjawić się nawet ok. 80 tysięcy osób. Wśród nich nie brakowało tych, którzy nie ułatwiali pracy dziennikarzom. Przekonał się o tym dotkliwie Włodzimierz Szaranowicz.

Polacy mogli STRACIĆ Doleżala! Wszystko wyszło na jaw, to byłaby prawdziwa KATASTROFA

Zobacz jak przez lata zmieniał się Włodzimierz Szaranowicz!

Tłumy kibiców chciały znaleźć się w telewizji podczas sprawozdania redaktora Szaranowicza. Dziesiątki osób naciskały na dziennikarza, który próbował skupić się i sprawnie wykonać swoją pracę. Na archiwalnych nagraniach opublikowanych przez TVP Sport, widać, jak w pewnym momencie ktoś szturchnął reportera. Ten przerwał wypowiedź i chciał ją powtórzyć.

Najpierw jednak odwrócił się w stronę fanów. - Proszę się odsunąć - powiedział z klasą, z której jest znany. Wszyscy uśmiechnęli się, zaczęli śmiać i posłusznie odsunęli! Z całej sytuacji śmiał się także Włodzimierz Szaranowicz. W archiwalnych nagraniach widać też młodziutkiego Adama Małysza i ciekawe sytuacje, które przez lata wydarzyły się w Zakopanem! To koniecznie trzeba zobaczyć!

Najnowsze