Andrzej Stękała

i

Autor: Cyfra Sport Andrzej Stękała

Niebezpieczne zachowanie Andrzeja Stękały. Aż dziw, że o tym zapomniał, to przecież podstawa!

2021-07-22 11:46

Andrzej Stękała po wielu trudnych latach nareszcie osiągnął formę pozwalającą mu na regularne występy w Pucharze Świata. Dzięki temu w minionym sezonie sięgał po medale w zawodach drużynowych, w których był ważną częścią zespołu. Teraz Andrzej Stękała korzysta jeszcze z urlopu i udał się do Grecji. Stamtąd wysłał fanom nagranie, na którym chwali się bajkowym otoczeniem, ale widać na nim także, że Polak zapomniał o podstawowych zasadach bezpieczeństwa!

Sezon 2020/2021 był dla polskich skoczków bardzo udany. Kamil Stoch zajął 3. miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata oraz wygrał Turniej Czterech Skoczni, Piotr Żyła został mistrzem świata na skoczni normalnej w Oberstdorfie, a cała drużyna sięgała po medale mistrzostw świata w skokach oraz lotach narciarskich i zajęła 2. miejsce w klasyfikacji Pucharu Narodów. Jednym z kluczowych zawodników w zawodach drużynowych był Andrzej Stękała. Zawodnik, które swoje pierwsze punkty w Pucharze Świata zdobywał już w 2015 roku dopiero teraz ustabilizował swoją formę na wysokim poziomie. W sezonie 2020/2021 po raz pierwszy w karierze stanął na podium PŚ, a wraz z drużyną sięgał po brązowe medale MŚ w lotach (Planica 2020) i MŚ w skokach (Oberstdorf 2021). To przyniosło mu szybko dużą popularność. Teraz jednak Andrzej Stękała wykazał się sporą nieuwagą. Na nagranym przez niego wideo z wakacji widać, że nie przestrzegał on podstawowych zasad bezpieczeństwa, co mogło się dla niego bardzo źle skończyć!

Jak Andrzej Stękała został kelnerem? SE odwiedziło karczmę, w której pracuje nasz skoczek

Andrzej Stękała pokazał wideo z wakacji. Przy okazji uwiecznił swoje nieodpowiedzialne zachowanie

Andrzej Stękała dzięki swojej postawie na skoczni i niezwykłej historii, jaka doprowadziła go do sukcesów (przed startem sezonu 2020/2021 wciąż dorabiał jako kelner w restauracji, aby móc się utrzymać) szybko stał się ulubieńcem kibiców. W kadrze pod skrzydła wziął go Piotr Żyła, znany z nieszablonowego poczucia humoru. Wygląda na to, że panowie bardzo dobrze się dogadują i Stękała nie miał problemu, aby zadomowić się w zespole.

Teraz, podobnie jak część polskiej kadry, Andrzej Stękała udał się na wakacje. Było to możliwe dzięki temu, że między inauguracją Letniego Grand Prix w Wiśle, a kolejnymi zawodami tego cyklu, jest duża przerwa. 26-letni zawodnik postanowił wybrać się do Zakynthos w Grecji. W swojej relacji Andrzej Stękała pokazał bajeczne widoki, jakie możemy oglądać na tej wyspie, w trakcie podróży kabrioletem. Na nagraniu widać jednak, że polski zawodnik nie ma zapiętych pasów bezpieczeństwa. To, jak wiadomo, w razie wypadku może zakończyć się tragicznie dla osoby, która nie jest przypięta. Wydawałoby się, że o tak podstawowej sprawie nasz zawodnik powinien zawsze pamiętać! Na zdjęciach poniżej widać, że pojazd wyposażony jest w trzypunktowe pasy nawet przy środkowym siedzeniu, a na ramieniu naszego zawodnika próżno szukać pasa bezpieczeństwa.

Andrzej Stękała

i

Autor: Instagram / andrzejstekala Andrzej Stękała
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze