Nieznane zdjęcie z wesela Karoliny Małysz! Ciężko powstrzymać łzy wzruszenia

2022-01-07 15:44
Adam Małysz i Karolina Małysz
Autor: ANDRZEJ LANGE / SE i PAPARA 53 / SUPER EXPRESS Adam Małysz i Karolina Małysz

To było jedno z największych wydarzeń ostatnich miesięcy. Jedyna córka Adama Małysza i Izabeli Małysz, Karolina, we wrześniu wyszła za mąż. Ukochana córka „Orła z Wisły” wzięła ślub ze swoim wieloletnim partnerem, Kamilem. Teraz Izabela Małysz udostępniła w Internecie zdjęcie, którego wcześniej fani nie mieli okazji oglądać. Reakcja internautów mogła być tylko jedna.

4 września 2021 roku Karolina Małysz stanęła w końcu na ślubnym kobiercu. W końcu, ponieważ ślub planowany był już od dłuższego czasu, jednak nie doszło do niego wcześniej z powodu pandemii koronawirusa. Okazuje się, że fani Adama Małysza chętnie śledzą także losy jego córki i ślub Karoliny Małysz z Kamilem wywołał wiele emocji wśród kibiców. Fani chętnie oglądali kolejne zdjęcia i nagrania z zabawy weselnej, które pojawiały się w sieci. Teraz, kilka miesięcy po uroczystości, Izabela Małysz postanowiła udostępnić kolejną fotografię z wesela swojej córki. Fani są zachwyceni.

Z pozoru Adam Małysz jest nieśmiały. Jego żona powiedziała, jak zachowuje się naprawdę. Kompletny szok!

Zobacz zdjęcia z wesela Karoliny Małysz. Kliknij w galerię poniżej

Izabela Małysz pokazała zdjęcie z wesela córki: „aż ciepło na sercu”

Karolina Małysz-Czyż ze swoim partnerem, Kamilem, zna się już od 10 lat. Nie było więc zaskoczeniem, że postanowili się pobrać. Zarówno Adam, jak i Izabela Małysz bardzo ciepło wypowiadali się o swoim zięciu. – Jeździ raczej rekreacyjnie, przede wszystkim motocyklem crossowym, czasem na quadzie. Razem jechaliśmy samochodem i mogę powiedzieć, że dobrze prowadzi. Wysportowany, fajny chłopak. Ja i żona lubimy go – mówił Adam Małysz w 2020 roku w rozmowie z „Super Expressem”.

Gdy Izabela Małysz pokazała to zdjęcie, fani nie mogli wyjść z podziwu. Zachwycające obrazki, po prostu wow

Państwo Małyszowie świetnie bawili się na weselu swojej córki, co widać było na licznych zdjęciach i nagraniach z imprezy. Teraz Izabela Małysz postanowiła udostępnić zdjęcie, które wcześniej w sieci się nie pojawiło. – Teraz będzie poważnie.. Karolina udostępniła dodawanie zdjęć z Wesela. Kocham od dawna oboje – napisała żona Adama Małysza. Na fotce widać, jak Izabela Małysz z czułością obejmuje swoją córkę, a wszystkiemu, wraz z innymi gośćmi, przygląda się Adam Małysz.

„Cudny widok. Widać tata wzruszony”, „Cudowne zdjęcie”, „Piękne zdjęcie i na pewno przepiękne wspomnienia”, „Aż ciepło na sercu. Piękne.” „Cudowne zdjęcie, tyle emocji” – pisali internauci pod fotografią udostępnioną przez Izabelę Małysz.

Sonda
Czy Adam Małysz byłby dobrym prezesem PZN?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze