Z pozoru Adam Małysz jest nieśmiały. Jego żona powiedziała, jak zachowuje się naprawdę. Kompletny szok!

2022-01-06 8:18
Izabela Małysz
Autor: SE Izabela Małysz

Adam Małysz od wielu lat jest uwielbiany przez polskich kibiców nie tylko za swoje wspaniałe występy na skoczniach narciarskich w przeszłości. "Orzeł z Wisły" postrzegany jest jako postać niezwykle naturalna i szczera. Pozornie można odnieść wrażenie, że Małysz zawsze był nieco wycofany i nieśmiały. Jego żona Izabela w jednym z wywiadów zdradziła jednak prawdę, która jest po prostu szokująca!

Adam Małysz i Izabela Małysz od wielu lat są ze sobą niezwykle szczęśliwi. Małżeństwo jest rozpoznawalne w całym kraju, a ciężka praca obojga pozwoliła na zapewnienie rodzinie bytu na odpowiednim poziomie. Potwierdza to imponujący dom Małyszów w Wiśle, który zobaczycie w poniższej galerii zdjęć. Niedawno znana para wyprawiła wspaniałe wesele dla swojej córki Karoliny. Wydaje się, że Małyszowie są nierozłączni i niezwykle skromni. Zdaniem większości fanów Adam Małysz to postać nieśmiała. Choć obecnie, jako dyrektor polskiej kadry udziela się w mediach więcej, to jeszcze jakiś czas temu raczej stronił od kamer. Jego żona w jednym z wywiadów zdradziła jednak całą prawdę o mężu.

Adam Małysz nie wytrzymał. Stanowcza reakcja legendy. Ważne słowa w kierunku Doleżala

Taki naprawdę jest Małysz. Wszystko zdradziła jego żona

Izabela Małysz postanowiła otworzyć się nieco i opowiedzieć o związku małżeńskim w rozmowie z "Galą". Żona jednego z najbardziej utytułowanych sportowców w historii naszego kraju przekazała, że rozpowszechnione wrażenie o jej wybranku serca jest bardzo mylące. - Poczucie humoru. Pozornie Adam jest nieśmiałym chłopcem. W rzeczywistości jest twardym, zdecydowanym i przedsiębiorczym facetem. Od początku wiedziałam, że to taki typ, który się w życiu nie zgubi - mówiła o rzeczach, które urzekły ją w osobie ikony skoków narciarskich.

Tak czuła się piękna Katarzyna Skowrońska po rozwodzie. Po 14 latach małżeństwa przyszedł kres

Adam Małysz i Izabela Małysz. Ich miłość przetrwała wiele

To, co powiedziała Izabela Małysz, z pewnością zaskoczy wielu polskich kibiców. W końcu runęło przecież przekonanie o wycofanym skoczku, który unika trudnych spraw. Opinię żony Małysza zdają się potwierdzać dotychczasowe wydarzenia z życia pary. Gdy legendarny sportowiec osiągał największe sukcesy, ludzie rozpuszczali różne plotki, łącznie z rzekomym romansem pani Izabeli. Na szczęście małżeństwo Małyszów oparte jest na wzajemnym szacunku i zaufaniu, dzięki czemu trwa w pełni miłości do dzisiaj.

Sonda
Czy Adam Małysz jest przystojny?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze