Norweskiemu skoczkowi przeszkadzają polskie flagi? "Dziwne, że jest ich więcej niż norweskich"

2018-03-13 14:23 DaO
Flaga, Polska, Wielka Krokiew
Autor: East News Polscy kibice podczas Pucharu Świata w skokach narciarskich tworzą niesamowitą atmosferę

Szaleństwo na punkcie skoków narciarskich w Polsce trwa w najlepsze. Dzieje się tak dzięki świetnym wynikom osiąganym przez reprezentantów Polski. Od chwili gdy Stefan Horngacher objął kadrę biało-czerwonych, odnosi ona wielkie sukcesy. Polskie flagi można zobaczyć niemal na każdej skoczni, gdzie rozgrywany jest konkurs Pucharu Świata. Zauważył to również Daniel Andre Tande.

Kamil Stoch w cyklu Raw Air nie ma sobie równych. Wszystko zaczęło się w Oslo, gdzie Polak prezentował się znakomicie. Jego skoki na Holmenkollen oglądała liczna grupa polskich kibiców. Ich obecność była widoczna dzięki licznym biało-czerwonym flagom. Obiekt w stolicy Norwegii często jest oblegany przez kibiców znad Wisły i lokalni nazywają ją nawet "Holmenpolen".

Polskich fanów na norweskich zawodach jest więcej niż... kibiców gospodarzy. Jest to o tyle dziwne, że reprezentanci kraju ze Skandynawii spisują się w tym sezonie znakomicie i są niemal pewni zwycięstwa w Pucharze Narodów. Taki stan rzeczy nie uszedł uwadze Danielowi Andre Tande. - Dziwne, że mimo naszych sukcesów na nasze skoki w Norwegii przychodzi tak mało ludzi. W ogóle tego nie rozumiem - dziwił się Norweg w wywiadzie dla portalu nettavisen.no.

Lider norweskiej ekipy zauważył również to, że w Oslo Polscy kibice byli liczniej reprezentowani niż fani z Norwegii. - To trochę dziwne, że na naszej najważniejszej skoczni powiewa więcej polskich niż norweskich flag. Jak to możliwe? - mówił Tande. Dodał jednocześnie, że biało-czerwoni kibice rozumieją, że największe show najlepiej oglądać na żywo. - Polacy doskonale wiedzą, że skoki narciarskie najlepiej oglądać z trybun skoczni - zakończył norweski skoczek.

Zobacz również: Raw Air: Skoczkowie pobyt w Lillehammer zaczęli od... przemeblowania pokojów hotelowych [ZDJĘCIE]

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze