O KTÓREJ GODZINIE SKOKI dzisiaj 28.02 MŚ Oberstdorf NIEDZIELA. Skoki narciarskie dzisiaj O KTÓREJ GODZINIE SKOKI w Oberstdorf niedziela 28 lutego GODZINA skoków DZISIAJ

2021-02-28 5:40 dko
Piotr Żyła mistrzem świata
Autor: EAST NEWS Piotr Żyła mistrzem świata

O KTÓREJ GODZINIE SKOKI dzisiaj 28.02 MŚ Oberstdorf NIEDZIELA. Skoki narciarskie dzisiaj O KTÓREJ GODZINIE SKOKI w Oberstdorf niedziela 28 lutego GODZINA skoków DZISIAJ. Od skoków narciarskich nie ma nawet chwili odpoczynku! Po niesamowitych emocjach w sobotni wieczór zawodnicy nie mieli zbyt wiele czasu na odpoczynek. Bo już w niedzielę ruszą do rywalizacji w konkursie drużyn mieszanych. Reprezentacja Polski co prawda nie jest faworytem, ale o niespodziankę zawsze można się postarać. SKOKI niedziela konkurs mieszany O KTÓREJ GODZINIE. KIEDY skoki w NIEDZIELĘ 28.02?

Skoki narciarskie DZISIAJ O KTÓREJ GODZINIE? Skoki 28.02 KIEDY konkurs mieszany

Polacy mieli powalczyć o medale mistrzostw świata w Oberstdorfie i faktycznie powalczyli. Jednak to co wydarzyło się na skoczni normalnej w sobotni wieczór zapewne przekroczyło najśmielsze oczekiwania. Wielu kibiców pokładało nadzieje przede wszystkim w Kamilu Stochu i Dawidzie Kubackim. Obaj zawodnicy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony podczas zawodów w Rasnovie, które były ostatnią próbą generalną przed mistrzostwami świata w Oberstdorfie. Ale to nie oni zostali bohaterami sobotniego wieczoru. Swój życiowy sukces osiągnął Piotr Żyła. Skoczek z Wisły był bezkonkurencyjny i oddał dwa bardzo dobre skoki, które zagwarantowały mu złoty medal. Dla Żyły to pierwsze takie osiągnięcie w karierze, a co najciekawsze, wcześniej na obiektach normalnych nie skakał zbyt dobrze. Ale kiedy nie trafić z formą, jak na mistrzostwa świata. Żyła czasu na świętowanie nie będzie miał jednak zbyt wiele. Bo już w niedzielę czekają na niego kolejne zawody.

Skoki DZISIAJ NIEDZIELA GODZINA konkursu mieszanego. O KTÓREJ GODZINIE skoki w niedzielę

Zawodnicy ponownie zaprezentują się na skoczni normalnej, ale tym razem w towarzystwie pań. W niedzielę odbędzie się bowiem konkurs drużyn mieszanych. W składzie znajdą się dwie skoczkinie oraz dwóch skoczków. Łukasz Kruczek, szkoleniowiec żeńskiej kadry zadecydował, że do walki desygnuje Annę Twardosz i Kamilę Karpiel. Michal Doleżal natomiast postanowił, że o historyczny wynik powalczą Dawid Kubacki i Piotr Żyła. Dla świeżo upieczonego mistrza świata będzie to debiut w tego typu zawodach.

Konkurs drużyn mieszanych odbędzie się w niedzielę 28 lutego. Skoki niedziela O KTÓREJ GODZINIE? Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 17:00. Transmisję z tego wydarzenia można będzie obejrzeć na kanałach TVP Sport, Eurosport 1 oraz TVP 1. STREAM ONLINE dostępny będzie na stronie sport.tvp.pl. Relacja na żywo na portalu sport.se.pl! Zapraszamy.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze