Okropnie pijany sędzia nie mógł ustać na nogach. Patrzyły na to dzieci, gruby skandal [WIDEO]

2021-09-21 12:25
Pijany sędzia hokeja
Autor: Twitter.com Pijany sędzia nie był w stanie utrzymać się na nogach

Takiej afery sędziowskiej świat jeszcze nie widział. Zdarzają się wpadki, błędne decyzje, ale rosyjski sędzia Pucharu Moskwy przebił wszystkich kolegów po fachu. Wyszedł on na lód kompletnie pijany, nie był w stanie ustać na nogach, a co dopiero sędziować. Najbardziej bulwersujący jest fakt, iż miał on przeprowadzić mecz 10-latków…

W Pucharze Moskwy rocznika 2011 zmierzyły się drużyny Spartaka i Akademii Charłamowa. Z pewnością takiego obrotu spraw nie spodziewały się ani dzieci, ani ich rodzice. Oba zespoły 10-latków wyszły na taflę lodu, ale, ku zaskoczeniu zgromadzonych, prawdziwe emocje zapewnił wszystkim sędzia. Poruszał się na łyżwach gorzej od młodych hokeistów, a o prowadzeniu przez niego meczu nie było mowy.

To oficjalny koniec! Legenda skoków mówi pas. Schlierenzauer zakończył karierę!

Sędziowie piją przed meczem, trenerki występują w "Playboyu". Hokej to zdecydowanie interesujący sport!

Pijany jak szpak

Już podczas pierwszej akcji rosyjski sędzia upadł na lód. Po podniesieniu się z podłoża, miał on ogromne problemy z utrzymaniem równowagi. Korzystał z pomocy band, by zachować pozycję stojącą, jednak było to zbyt skomplikowane zadanie. Upadł kolejny raz, gdy próbował podnieść krążek potrzebny do wznowienia gry, a wszystko nagrała kamera jednego z widzów.

Pokazała moc dwa miesiące po operacji. Izabela Marcisz mistrzynią Polski

Sędzia wytrzymał na lodowisku 5 minut, a następnie zgłosił asystentowi problem z łyżwami. Zejście z lodu również było dla niego bardzo trudne, ale ostatecznie udało mu się opuścić arenę zmagań dziecięcego Pucharu Moskwy. Pech chciał, że cały występ arbitra został nagrany i stał się hitem internetu.

Na temat pijanego sędziego wypowiedział się już szef sędziów Moskiewskiego Związku Hokeja. - Pierwszy raz w ciągu 20 lat spotykam się z taką sytuacją. Mamy zupełnie normalną grupę sędziów młodego pokolenia... Ten chłopak w młodym wieku został bez matki, być może ta sytuacja wpłynęła na jego wychowanie – mówił Igor Swietiłow. Ostatecznie ta linia obrony nie przyniosła skutku, a arbiter został dożywotnio zdyskwalifikowany.

Sonda
Czy kara dla pijanego sędziego jest zasłużona?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze