Piotr Żyła

i

Autor: Cyfra Sport Taki naprawdę jest Piotr Żyła

Okrutnie zadrwili z Piotra Żyły! Wystarczyło jedno zdjęcie, fani znów wytknęli mu wpadkę

2022-03-23 7:02

Po ostatnich zawodach w Obsersdorfie, które są jednymi z ostatnich w obecnych sezonie Pucharu Świata, Piotr Żyła miał wiele powodów do radości, bowiem zajął drugie miejsce - tuż za plecami Timiego Zajca. Po tak świetnych zawodach reprezentant Polski pochwalił się swoim wyczynem w mediach społecznościowych, jednak nie obyło się bez małej wpadki, którą szybko wypomnieli mu internauci.

Nie jest tajemnicą, że obecny sezon Pucharu Świata 2021/22 w skokach narciarskich nie idzie po myśli polskich skoczków. Biało-czerwoni o ile są w stanie w pojedynczych konkursach walczyć o podium, to mają ogromne problemy z regularnością, przez co pod znakiem zapytania stanęła również przyszłość Michala Doleżala. Podczas ostatniego konkursu w Oberstdorfie kibice reprezentacji Polski znów mogli jednak poczuć dreszcz emocji, bowiem Piotr Żyła prowadził po pierwszej serii, a finalnie stanął na drugim stopniu podium. Po tak dobrym konkursie nie trzeba było długo czekać na wpis Żyły w mediach społecznościowych, jednak przy publikowaniu go zaliczyć małą wpadkę, którą szybko wytknęli mu fani.

To koniec! Karolina Małysz w wielkim smutku. Piękne chwile już minęły, cała prawda wyszła na jaw

Wytknęli wpadkę Piotrowi Żyle! Internauci zadrwili ze skoczka, byli bezwzględni

Piotr Żyła opublikował na swoim Instgramie dwa zdjęcia. Na pierwszym z nich cieszy się z wywalczonego drugiego miejsca, jednak uwagę internautów przykuła druga fotografia. Jak można się domyślić, zamiarem polskiego skoczka było pokazanie wszystkich trzech zawodników, którzy w Oberstdorfie stanęli na podium. Niestety, Piotr Żyła uciął zarówno siebie, jak i trzeciego Stefana Krafta. To szybko postanowiła skomentować jedna z fanek. - Drugie zdjęcie bardzo twarzowe - napisała prześmiewczo pod zdjęcie Żyły internautka. Komentarz szybko zyskał kilkadziesiąt polubień użytkowników, którzy również zdecydowali się zadrwić ze skoczka.

Złapiecie się za głowy po zobaczeniu, jaki majątek ma Kamil Stoch! Lider polskich skoczków zarabia prawdziwe kokosy

Sonda
Czy Piotr Żyła wystartuje jeszcze na igrzyskach olimpijskich?
Wpadka Piotra Żyły na Instagramie

i

Autor: Instagram/ piotr_zyla_official screen Wpadka Piotra Żyły na Instagramie

Koniec sezonu dla skoczków. Ostatnia szansa Polaków na dobry wynik

Zawody w Oberstdorfie, jakie odbyły się w miniony weekend były jednymi z ostatnich w tym sezonie Pucharu Świata w skokach narciarskich. W kalendarzu kampanii 2021/22 pozostały jeszcze trzy konkursy na skoczni w Planicy. Na piątek zaplanowany zawody indywidualne, podobnie jak na niedzielne popołudnie. Wcześniej, w sobotę rozegrany będzie konkurs drużynowy. 

Piotr Żyła musi uważać. Marcelina Ziętek powiedziała, kiedy kończy związki, cała prawda wyszła na jaw

Sprawdźcie, co Marcelina Ziętek naprawdę myśli o Piotrku Żyle, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze