Piotr Żyła, Marcelina Ziętek

i

Autor: Instagram/Marcelina Ziętek Piotr Żyła i Marcelina Ziętek

Piotr Żyła musi uważać. Marcelina Ziętek powiedziała, kiedy kończy związki, cała prawda wyszła na jaw

2022-03-22 14:12

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek prowadzą bardzo udany związek, który jest komentowany szeroko przez wszystkie media sportowe i zajmujące się tematyką show-biznesu. Okazuje się, że Ziętek ma specjalne wymagania, na które musi uważać skoczek narciarski, jeśli nie chce jej stracić. Cała prawda wyszła na jaw.

Marcelina Ziętek jest postacią, która od pewnego czasu wzbudza wielkie kontrowersje wśród fanów polskiego sportu i show-biznesu. Aktorka, która jest związana z Piotrem Żyłą, prowokowała w mediach społecznościowych swoimi pół nagimi zdjęciami, które stawały się obiektem dyskusji wśród polskiej opinii publicznej. Ostatnimi czasy wydawało się, że związek skoczka i aktorki przestał istnieć, jednak para zaprzeczyła tej pogłosce. Piotr Żyła musi jednak uważać, gdyż jego partnerka powiedziała swego czasu, co zmusza ją do kończenia związków.

Tak wygląda restauracja Lukasa Podolskiego! Lokal jest oblegany przez klientów, sprawdź, co serwuje

Piotr Żyła musi się mieć na baczności. Marcelina Ziętek o kończeniu związków

Mimo że aktorka jest jeszcze dość młoda, to już teraz wie, czego chce od życia i od mężczyzn, którzy aspirują do bycia jej partnerami. Swego czasu gwiazda udzieliła wywiadu programowi "Dalia Talks", w którym jasno powiedziała, co motywuje ją do tego, aby skończyć relację damsko-męską, w której się znajduje. Na co musi uważać Piotr Żyła? O tym przekonasz się, czytając galerię poniżej.

Kiedy zobaczyliśmy, w jakich warunkach mieszka Andrzej Gołota, opadła nam szczęka. Bogactwo wylewa się ze zdjęć, nie uwierzycie

Piotr Żyła nago w miejscu publicznym
Sonda
Czy kibicujesz związkowi Piotra Żyły i Marceliny Ziętek?
Najnowsze