Marta Kubacka, Dawid Kubacki

i

Autor: Instagram/ _marta_ku_ Marta Kubacka, Dawid Kubacki

Oniemieliśmy, gdy wyszło na jaw czym zajmowała się żona Dawida Kubackiego w przeszłości! Te czasy już za nią

2021-07-16 11:44

Partnerzy najlepszych zawodników w swoich dyscyplinach niejednokrotnie mogli się już przekonać, że rosnąca sława ich ukochanych sprawia, że oni także są rozpoznawalni przez coraz większą liczę osób. Do takiej grupy osób zalicza się również Marta Kubacka, żona Dawida Kubackiego oraz matka jego niedawno narodzonej córki Zuzanny. Para od kilku lat tworzy szczęśliwe małżeństwo, a wraz ze ślubem, życie Marty Kubackiej diametralnie się zmieniło. Obecnie kobieta zajmuje się domem i dzieckiem, wcześniej jednak miała normalną pracę, taką jak wiele innych osób.

Dawid Kubacki, podobnie jak Kamil Stoch, od dłuższego czasu może pochwalić się poukładanym życiem rodzinnym. Jeden z liderów reprezentacji Polski w skokach narciarskich od lat tworzy udany związek z Martą Kubacką, która w 2019 roku została jego żoną. Obecnie para wychowuje razem córkę Zuzannę, a skoczek spędza ze swoimi najbliższymi tak wiele czasu, jak tylko może, co jest znacznie utrudnione zwłaszcza podczas kolejnych konkursów w sezonie Puchar Świata. Podobnie jak w wielu innych przypadkach, żona Dawida Kubackiego stara się raczej trzymać z boku, jednak stale rosnąca popularność jej męża sprawia, że Marta Kubacka również może pochwalić się rozpoznawalnością. Obecnie żona Kubackiego zajmuje się przede wszystkim wychowaniem ich córeczki Zuzanny, jednak jeszcze niedawno kobieta miała zupełnie normalną pracę, taką jak wiele innych osób. 

Marta Kubacka pracowała w sieciówce 

Partnerka skoczka poznała się ze swoim przyszłym mężem w Katowicach, jednak trochę czasu minęło, zanim stali się oni parą i rozpoczęli wspólne życie. Marta Kubacka musiała więc znaleźć pracę, dzięki której byłaby w stanie się utrzymać i jak można się dowiedzieć z jej konta na Facebooku, żona jednego z najlepszych polskich skoczków przez blisko dwa lata pracowała w Reserved, na stanowisku Department Manager. Swoją przygodę z firmą odzieżową zakończyła pod koniec 2018 roku, a kilka miesięcy później wyszła za Dawida Kubackiego. Obecnie rodzina polskiego skoczka nie może raczej narzekać na sytuację finansową, bo Dawid Kubacki zalicza się również do grona najlepiej zarabiających zawodników nad Wisłą. Dzięki temu jego żona nie musi myśleć o powrocie do pracy i może w spokoju zająć się wychowaniem ich niedawno narodzonej córki. 

Wielka chwila w życiu Kamila Stocha. Podzielił się fantastyczną wiadomością, gratulacjom nie było końca

Poznajcie bliżej Martę Kubacką zaglądając do naszej galerii zdjęć 

Sylwia Dekiert o Euro i igrzyskach
Sonda
Czy Dawid Kubacki jest najlepszym polskim skoczkiem narciarskim?
Najnowsze