Adam Małysz

i

Autor: SE Adam Małysz

Opinie są jednoznaczne

Oto prawdziwy stosunek Polaków do Adama Małysza. W lawinie komentarzy nic się nie ukryło

2023-07-17 15:32

Adam Małysz sportową karierę zakończył wiele lat temu. Jednak nie przeszkadza mu to w ciągłym wzbudzaniu zainteresowania swoją osobą. "Orzeł z Wisły" regularnie publikuje wpisy w mediach społecznościowych, dzięki czemu wiadomo, co u niego słychać. Pod jednym z ostatnich pojawiła się cała masa komentarzy, które jednoznacznie wskazują na stosunek polskiego społeczeństwa do prezesa Polskiego Związku Narciarskiego.

Adam Małysz przez wiele lat sportowej kariery czarował całą Polskę. Rodacy śledzili występy skoczka narciarskiego w każdym zakątku świata i cieszyli się z jego ogromnych sukcesów. Małysz swoim złotym okresem wstrzelił się w czasy, gdy rodzimy sport znajdował się w zasadzie na dnie. Polacy rzadko odnosili sukcesy międzynarodowe, więc nic dziwnego, że jego postać obrosła istną legendą. Nawet po latach fani nie zapomnieli o dokonaniach "Orła z Wisły". Choć obecnie zaangażował się w pracę działacza i pełni funkcję prezesa PZN, to ludzie w ojczyźnie wciąż go kochają. Przykład tego otrzymaliśmy przy kolejnym zdjęciu, jakie Małysz opublikował na Instagramie.

Karolina Małysz pokazała, co zrobiła bladym świtem. Wywołała niemały szok. Wcześniej córka Małysza musiała opuścić Polskę

Jednoznaczne opinie o Małyszu

W zasadzie każda aktywność Adama Małysza w mediach społecznościowych jest szeroko komentowana. W internecie pojawiają się opinie od fanów i znanych osób. Tym razem były skoczek narciarski pokazał wpis reklamowy, nawiązujący do instalacji fotowoltaicznych. To nie na tym biznesie skupiła się jednak uwaga internautów, ale właśnie na samej osobie autora wpisu. Fani nie mogli przestać pisać miłych słów pod adresem pochodzącego z Wisły człowieka sportu.

Piotr Żyła nie wytrzymał! Razem z innymi skoczkami trafił na spory problem, "poradził" sobie z nim po swojemu

Komentarze pod wpisem Adama Małysza

i

Autor: Instagram Komentarze pod wpisem Adama Małysza

Lawina komentarzy pod wpisem Małysza

Wśród całej plejady komentarzy pod wpisem Adama Małysza można znaleźć zarówno te bardziej rozbudowane, jak i składające się z popularnych w sieci emotikon. "Zapraszam tylko z Panem... my kawa reszta pracuje" - zaproponował jeden z wiernych fanów Małysza. "Miłego dnia dla mistrza i ekipy" - dodano dalej. Nie brakowało również komentarzy, w których użytkownicy portalu społecznościowego wpisywali emotikony serduszek.

Listen on Spreaker.
Najnowsze