Gdy zobaczyliśmy, jak wygląda pies Dawida Kubackiego, aż odskoczyliśmy! To żona pokazała olbrzyma!

2022-01-19 21:08
Dawid Kubacki
Autor: SE Dawid Kubacki

Dawid Kubacki, podobnie jak inni polscy skoczkowie, jest na ostatniej prostej przygotować do igrzysk olimpijskich. Biało-czerwoni zdobywają ostatnie szlify i mają okazję, by spędzić trochę czasu z rodzinami. Zdjęcie ze spaceru wrzuciła żona skoczka. W oczy fanom rzucić mógł się pies państwa Kubackich, którego rozmiary są po prostu powalające!

Dawid Kubacki i Marta Kubacka stanowią szczęśliwą rodzinę. Para od dłuższego czasu jest w związku małżeńskim, a rodzina stopniowo się powiększa. Państwo Kubaccy od miesięcy cieszą się towarzystwem ogromnego psa, a wesołą gromadkę uzupełniło dziecko, które przyszło na świat pod koniec grudnia 2020 roku. Córeczka z miejsca stała się oczkiem w głowie kochających rodziców, którzy każdą wolną chwilę starają się jej poświęcać. Tych w sezonie zimowym jest jak na lekarstwo, ale ostatnią prostą przed igrzyskami olimpijskimi w Pekinie Kubacki postanowił wykorzystać właśnie dla najbliższych. Przy okazji przekonaliśmy się, jak ogromnych rozmiarów jest obecnie jego czworonożny przyjaciel.

Horngacher sabotował pracę w polskiej kadrze? Ziobro rzuca poważne oskarżenia

Dawid Kubacki ma psa. To ogromne zwierzę

Dawid Kubacki już jakiś czas temu pokazywał swoje zwierzę. Berni, bo tak wabi się pies, towarzyszy rodzinie przy każdej ważnej chwili, a sam również może liczyć na specjalne względy. Kubacki i jego żona zorganizowali mu choćby urodziny, a tort z pasztecików i ciasteczek był dla czworonoga wspaniałym prezentem. Teraz, w zimowej scenerii, okazało się, że Berni to naprawdę wielki pies, a jego rozmiar zrobił wrażenie na fanach, gdy zdjęcie ze spaceru wrzuciła wspomniana Marta Kubacka.

Tego u Kamila Stocha jeszcze nie było! Fani pokładali się ze śmiechu, ten szczegół ich rozbroił

Żona Kubackiego pokazała zdjęcie rodziny. Fani pod wrażeniem

Kibice, co nie powinno nikogo zaskoczyć, bardzo ucieszyli się z możliwości zobaczenia prywatnego zdjęcia skoczka narciarskiego. Na profilu żony sportowca pojawiło się sporo pozytywnych komentarzy. Sama zainteresowana w opisie wspomniała właśnie o psie. "Dobra Berni! Następnym razem Ty jak będzie dłuższy spacer" - napisała przy fotce, na której Kubacki pcha wózek z dzieckiem.

Sonda
Czy Dawid Kubacki jest najlepszym polskim skoczkiem narciarskim?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze