Katastrofa! Fatalne informacje ws. Piotra Żyły. Igrzyska Olimpijskie ma już z głowy?!

2022-01-20 16:47
Piotr Żyła
Autor: Cyfra Sport

Co i rusz nowe fatalne informacje uderzają w kibiców reprezentacji Polski w skokach narciarskich. Michal Doleżal ma kolejny poważny problem. Tym razem złe informacje pojawiły się w sprawie Piotra Żyły. Ten na jakiś czas wypadnie ze startów. Polski Związek Narciarski poinformował o przyczynach za pośrednictwem oficjalnego konta na Twitterze.

- Piotr Żyła uzyskał pozytywny wynik testu na Covid-19 - czytamy na oficjalnym profilu Polskiego Związku Narciarskiego na Twitterze. Fatalne informacje zmartwiły kibiców, którzy martwią się, co z ewentualnym startem sympatycznego "Wiewióra" na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie 2022. Czy Polak spełni warunki startu w Państwie Środka, czy po prostu zabraknie go w kadrze na najważniejszą imprezę czterolecia?

NIE PRZEGAP! Wyciekły nowe informacje o stanie zdrowia Kamila Stocha. Te doniesienia niepokoją, na razie nie wróci na skocznie

IO Pekin 2022: Piotr Żyła nie poleci?

Przypomnijmy, że sportowcy do Pekinu mają lecieć jednym samolotem, a liczba połączeń była ściśle regulowana przez organizatorów z Chin. Niewykluczone więc, że Piotr Żyła ostatecznie do Państwa Środka najzwyczajniej w świecie nie zdąży dolecieć. To byłyby fatalne informacje dla polskiej reprezentacji i drużyny Michala Doleżala. Zwłaszcza, że to niepierwsze kłopoty kadry.

Sonda
Pekin 2022: Polscy skoczkowie zdobędą medal na Igrzyskach Olimpijskich?

Ostatnio kontuzji doznał Kamil Stoch. Lider kadry pozostaje jednak pod formą i walcząc z urazem nie wiadomo, jak szybko będzie nadawał się do rywalizacji na najwyższym poziomie. Reszta kadry także nie zachwyca swoją dyspozycją. Próżno szukać naszych skoczków w regularnej walce o czołową dziesiątkę kolejnych konkursów.

Skład Polski na IO Pekin 2022

Polscy skoczkowie mieli lecieć do Chin w pięcioosobowej grupie. Michal Doleżal planował zabrać następujący zespół: Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Stefan Hula i Paweł Wąsek.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze