Piotr Żyła będzie jak SZAMAN? Chce jeździć do ludzi i przywoływać... deszcz, są już chętni

2021-06-10 16:09
Piotr Żyła
Autor: Instagram/piotr_zyla_official Piotr Żyła

Każdy kto słyszał o Piotrze Żyle, wie, że skoczek ten słynie nie tylko ze świetnych występów na skoczniach całego świata, ale także z niecodziennego poczucia humoru. Gdy wydaje się, że „Wiewiór” już niczym nie zaskoczy swoich fanów, to wtedy wpada on na kolejny szalony pomysł. Tym razem Piotr Żyła pożalił się na Instagramie niezwykłym fatum, jakie go prześladuje. Zamiast jednak załamywać się, skoczek postanowił… pomóc swoim fanom!

Piotr Żyła z pewnością może być zadowolony po sezonie 2020/2021, który zakończył się w marcu. Polski skoczek powiększył bowiem swój dorobek medalowy – w grudniu został brązowym medalistą mistrzostw świata w lotach w zawodach drużynowych, natomiast na przełomie lutego i marca zdobył złoto w zawodach indywidualnych na skoczni normalnej oraz brąz w zawodach na skoczni dużej na MŚ w Oberstdorfie. Aktualnie natomiast Piotr Żyła, wraz z resztą skoczków, przygotowuje się do sezonu letniego.

Piotr Żyła ujawnia swoją miłość i wciąż tryska humorem

Od kilku miesięcy mogliśmy być przekonani o tym, że Piotr Żyła znalazł nową miłość. Wszystko wskazywało na to, że polski skoczek spotyka się z młodszą od siebie Marceliną Ziętek. Jednakże dopiero na początku czerwca „Wiewiór” zdecydował się opublikować wspólne zdjęcie ze swoją nową ukochaną, gdy para udała się na wesele. Nic nie zmieniło się natomiast w kwestii jego specyficznego poczucia humoru.

Piotr Żyła zaskoczył fanów. Chce przekuć swoje fatum w coś dobrego

O żartach i niecodziennych pomysłach Piotra Żyły można by napisać całą książkę! Jego specyficzne poczucie humoru nie wszystkim się podoba, jednak wielu fanów pokochało „Wiewióra” właśnie za jego podejście do życia. Praktycznie za każdym razem, gdy występuje on przed kamerami, zachowuje się w dość niecodzienny sposób, choć inni skoczkowie potwierdzają, że na co dzień 34-latek potrafi powstrzymać się od żartów. Teraz Piotr Żyła poskarżył się w poście na Instagramie, że prześladuje go niecodzienne fatum, które może jednak wykorzystać w dobrym celu i pomóc ludziom niczym indiański szaman! Pierwsi chętni już się zgłosili, a więcej szczegółów znajdziecie w galerii poniżej!

PM
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze