Dawid Kubacki mocno się DYSTANSOWAŁ. Wszystko wydało się przez ZDJĘCIE Piotra Żyły

2021-01-24 8:53 jwa
Piotr Żyła, Dawid Kubacki i Kamil Stoch
Autor: East News Piotr Żyła, Dawid Kubacki i Kamil Stoch

Dawid Kubacki i Piotr Żyła w sobotę byli członkami drużyny, która zajęła drugie miejsce podczas konkursu zespołowego PŚ w skokach narciarskich w Lahti. Niedługo po zawodach w internecie pojawiły się zdjęcia skoczków. Piotr Żyła na swoim Instagramie zaprezentował fotkę, która rozgrzała jego fanów. Czujni obserwatorzy mogli na niej zauważyć jeden szczegół, dotyczący Kubackiego.

Piotr Żyła i Dawid Kubacki w sobotę po konkursie drużynowym PŚ w Lahti mieli powody do radości. Reprezentacja Polski zajęła drugie miejsce w tych zawodach, ustępując tylko Norwegom. W składzie naszej ekipy znaleźli się także Kamil Stoch i Andrzej Stękała. Dla Piotra Żyły taki wynik był świetnym odreagowaniem trudnego tygodnia. Okazało się bowiem, że jego nowa dziewczyna Marcelina Ziętek, której najpiękniejsze zdjęcia znajdziecie w poniższej galerii, otrzymuje bardzo brzydkie wiadomości na Instagramie i była z tego powodu bardzo smutna. "Wiewiór" z kolegami w sobotę nie zwracali jednak uwagi na sprawy inne niż sport. Dlatego też mogli cieszyć się z sukcesu. Zdjęcie jednak, które pojawiło się na Instagramie Piotra Żyły pokazuje, że Dawid Kubacki nieco inaczej reagował na wynik w zawodach drużynowych w Finlandii.

Zobacz: Justyna ŻYŁA znowu OSKARŻYŁA Piotra Żyłę o NAJPASKUDNIEJSZE rzeczy. Konkretne zarzuty. Nie do wiary!

Dawid Kubacki kończył zmagania drużynowe w naszej kadrze. Choć skoczył całkiem dobrze i po jego próbie biało-czerwoni wysunęli się na prowadzenie, to chwilę po nim na belce usiadł Halvor Egner Granerud. Norweg musiał skoczyć 119 metrów, by dać swojej ekipie zwycięstwo w Lahti. Ostatecznie osiągnął odległość 122,5 metra, co dało Norwegom kolejny triumf. Choć drugie miejsce to sukces reprezentacji Polski, Dawid Kubacki mógł czuć delikatny niedosyt. Wydaje się, że zdjęcie opublikowane przez Piotra Żyłę na Instagramie potwierdza tę teorię.

Zobacz: Dziewczyna Piotra Żyły pokazała WYMOWNE ZDJĘCIE. Nic się nie UKRYŁO, prawdziwa eksplozja

Na fotce widać bowiem polską drużynę w pełnej krasie. Piotr Żyła, Kamil Stoch i Andrzej Stękała na potrzeby zdjęcia na Instagramie bardzo szeroko się uśmiechnęli, prezentując własne uzębienie. Tymczasem Dawid Kubacki delikatnie tylko uniósł kąciki ust, jakby myślał jeszcze o swoim ostatnim skoku i tym, co jest do poprawy. Z pewnością w głębi cieszył się z sukcesu drużynowego, ale jako perfekcjonista chce robić wszystko, by zawsze się poprawiać. Szansę na to będzie miał już w niedzielę. W Lahti tego dnia odbędą się zawody indywidualne.

Zobacz: Stoch i Żyła nie mieli LITOŚCI dla Kubackiego. ZAŻARTOWALI z niego przy wszystkich, reakcja mówi wszystko

PŚ w Zakopanem: Piotr Żyła po konkursie drużynowym
Najnowsze