Tak Justyna Żyła zareagowała na sukces Piotra Żyły. Wyciekło ZDJĘCIE. To cała prawda o ich relacji po rozwodzie

2021-02-27 18:52 md
Justyna Żyła i Piotr Żyła
Autor: Instagram Justyna Żyła i Piotr Żyła

Piotr Żyła w sobotnie popołudnie w Oberstdorfie osiągnął nieprawdopodobny sukces - wywalczył mistrzostwo świata w skokach narciarskich! Wszyscy fani tego sportu w Polsce rozpoczęli świętowanie. A jak na gigantyczny wyczyn swojego byłego męża zareagowała Justyna Żyła? Niewykluczone, że to zachowanie zaboli naszego skoczka!

W niejednym polskim domu w sobotę popłynęły łzy szczęścia. Choć Piotr Żyła jest zawodnikiem nieobliczalnym i wielokrotnie udowodnił już, że potrafi wznieść się na wyżyny umiejętności, to jednak mało kto stawiał go w gronie faworytów sobotniego skakania w Oberstdorfie. A jednak - reprezentant Polski zaprezentował kapitalną dyspozycję i zasłużenie wywalczył złoty medal mistrzostw świata w Oberstdorfie.

Zachwycona była dziewczyna Piotra, Marcelina Ziętek. A jak zareagowała była żona skoczka, Justyna? Bardzo wymownie. Raptem kilka minut po tym jak polski skoczek został mistrzem świata, kobieta opublikowała na Instagramie poniższe zdjęcie. Jak widać, nie ma na nim żadnego odniesienia do sukcesu Piotra. To chyba mówi wszystko o relacji niegdysiejszych małżonków po rozwodzie.

Reakcja Justyny Żyły na mistrzostwo świata Piotra
Autor: Instagram / Justyna Żyła Reakcja Justyny Żyły na mistrzostwo świata Piotra

Justyna Żyła z pewnością nie zalicza się do grona, które będzie dzisiaj fetowało wielki sukces Piotra Żyły. Wydaje się, że kobieta, która ze świeżo upieczonym mistrzem świata w skokach narciarskich ma dwójkę dzieci, w najlepszym przypadku przyjęła sukces byłego męża w sposób bardzo obojętny.

Justyna Żyła pokazała ZDJĘCIE BEZ STANIKA! Kto robił jej tę odważną fotkę?!
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze