Marcelina Ziętek, Piotr Żyła

i

Autor: Instagram Marcelina Ziętek, Piotr Żyła

Piotr Żyła mógł liczyć na gorący doping. Zjawiskowa Marcelina Ziętek wychyliła się z okna z odważnym dekoltem

2021-07-17 19:32

Piotr Żyła wystartował w trakcie letniego Grand Prix w Wiśle, gdzie reprezentacja Polski szlifuje formę przed zmaganiami w kolejnym sezonie Pucharu Świata. W trakcie zmagań, kamery TVP Sport zauważyły szczegół, który od razu przykuł wzrok kibiców. Okazało się bowiem, że reprezentant Polski może liczyć na wsparcie ze strony Marceliny Ziętek, która pojawiła się na skoczni imienia Adama Małysza. Młoda gwiazda ubrała się w wyjątkowo zjawiskową stylizację, która rozpala wyobraźnię.

Piotr Żyła znalazł się w reprezentacji Polski, która wystartowała w trakcie letniego Grand Prix na skoczni imienia Adama Małysza w Wiśle. Okazało się, że mistrz świata w Oberstdorfu nie walczył o dobry wynik sam. Wielkiego wsparcia udzieliła mu Marcelina Ziętek, która bez wcześniejszych zapowiedzi pojawiła się w Wiśle. Kamery uchwyciły młodą gwiazdę, która prezentowała się doprawdy wspaniale.

Polacy odpalili prawdziwe BOMBY podczas LGP! Fantastyczne skoki i fenomenalny finał, dwóch Polaków na podium w Wiśle

Piotr Żyła walczył o wynik pod okiem ukochanej. Marcelina Ziętek pojawiła się na skoczni w Wiśle

Piotr Żyła może być zadowolony z występu na Grand Prix w Wiśle. Reprezentacja Polski zaprezentowała się na zawodach bardzo dobrze, a zasłużone zwycięstwo zapisał na swoim koncie Jakub Wolny. Jakby tego było mało, popisy sportowca i jego kolegów były bacznie obserwowane przez Marcelinę Ziętek, która pojawiła się na obiekcie w Wiśle. Obecność aktorki została zauważona przez kamery TVP Sport, które ją pokazały przed tysiącami telewidzów. Fani nie mogą ukryć zachwytu, gdyż Ziętek pokazała się w wyjątkowo zjawiskowej stylizacji, która przyciągnie wzrok niejednego fana sportu i pięknych kobiet.

Oniemieliśmy, gdy wyszło na jaw czym zajmowała się żona Dawida Kubackiego w przeszłości! Te czasy już za nią

Mistrzyni olimpijska Otylia Jędrzejczak: Lubię trzynastkę, w Tokio może być 13 medali

Marcelina Ziętek pokazała swoje wdzięki. Wszystko nagrały kamery

Kiedy kamery TVP Sport skierowały obiektywy na Marcelinę Ziętek, wielu fanów nie mogło ukryć zachwytów. Gwiazda znana z telewizyjnego ekranu pokazała się bowiem w białej sukience, która podkreśliła idealnie jej talię i dekolt. Jakby tego było mało, artystka miała na głowie biało-czerwony wieniec, który nie pozostawiał wątpliwości względem tego, komu dziś kibicowała. Nie da się ukryć, że z takim wsparciem Piotr Żyła będzie mógł liczyć na wspaniałe rezultaty.

Marcelina Ziętek

i

Autor: screen/TVPSport
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze