Piotr Żyła skacze z psem. To ten sam, którego pokazała Marcelina Ziętek? [ZDJĘCIE]

2020-10-25 17:44
Piotr Żyła
Autor: Cyfrasport Piotr Żyła

Piotr Żyła, który nie może się doczekać nowego sezonu Pucharu Świata, korzysta z pięknej jesiennej pogody i... skacze z psem. W ten sposób kolejny raz rozbudził spekulacje na temat związku z Marceliną Ziętek. Wszystko dlatego, że na początku października młoda aktorka pochwaliła się identycznym czworonogiem.

Piotr Żyła stara się ukrywać szczegóły ze swojego życia prywatnego. Mimo tego, cały czas pojawiają się na ten temat różnego rodzaju plotki. Przede wszystkim mówiące o jego związku z młodą aktorką Marceliną Ziętek, o którym latem informował serwis pudelek.pl. Oficjalnie nikt niczego nie potwierdził. Zdjęcia pojawiające się na profilach Żyły i Ziętek podsycają jednak spekulacje.

Justyna Kowalczyk-Tekieli zgłosi sprawę do prokuratury? OHYDNE słowa internautki

Na początku października aktorka zaprezentowała na Instagramie swojego nowego pupila Bena. Przy okazji widać tam było, że trzyma kogoś za rękę. Teraz identyczny pies pojawił się na Instagramie Żyły. "Kolorowo, zabawowo w sezon 20/21. A my już skaczemy" - napisał.

Justyna Żyła zdecydowała się na DRASTYCZNY krok. Tak ukrywa NAGIE ZDJĘCIA

33-latek odlicza już dni do startu nowego sezonu Pucharu Świata w skokach narciarskich. Jeśli nie wydarzy się nic nieoczekiwanego, to zawodnicy rozpoczna rywalizację 21 listopada podczas drużynowego konkursu w Wiśle.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze