Piotr Żyła

i

Autor: AP PHOTO/HANS PENNINK Piotr Żyła

późna pora nie przeszkadzała

Piotr Żyła wywołał lawinę w samym środku nocy! Fani nie mogli przejść obojętnie, zdjęcie skoczka z Kubackim skończyło się szturmem

2023-02-12 10:17

Posty Piotra Żyły w mediach społecznościowych często cieszą się ogromną popularnością, przede wszystkim przy okazji dobrych występów polskiego skoczka. Nie inaczej było oczywiście po wygranej w konkursie duetów w Lake Placid. Pomimo późnej pory w Polsce, fani nie zamierzali odpuścić i gdy tylko zobaczyli, ze jeden z liderów reprezentacji Polski opublikował nowy post, ruszyli natychmiast.

Historyczny, bo pierwszy konkurs duetów podczas Pucharu Świata mężczyzn nie mógł zakończyć się lepiej dla polskich skoczków. Dawid Kubacki i Piotr Żyła nie dali konkurencji żadnych szans i wygrali z dużą przewagą. Zmagania Polaków na skoczni w Stanach Zjednoczonych śledziło oczywiście wielu fanów, którzy nawet pomimo późnej pory w Polsce nie mieli zamiaru odpuścić takiego wydarzenia. Podobnie jak postu, który później pojawił się na Instagramie Piotra Żyły.

W samym środku nocy fani Piotra Żyły ruszyli z lawiną. Nie mogli przejść obok zdjęcia z Kubackim obojętnie

Kiedy zawody w Lake Placid dochodziły do końca, w Stanach Zjednoczonych była dopiero 19, jednak w Polsce wskazówki zegara zbliżały się do końca. Kiedy więc już na spokojnie, po ochłonięciu Piotr Żyła wrzucił późnym wieczorem swój post, w którym chwalił się zdjęciem z Dawidem Kubackim, w Polsce dochodziła 4 nad ranem. To jednak nie był problem dla fanów skoczka.

Piotr Żyła wywołał lawinę samym środku nocy! Fani nie mogli przejść obojętnie, zdjęcie skoczka skończyło się szturmem

- Jupiii????? Wygrali Hamerykański super team?????? - napisał na Instagramie Piotr Żyła i tyle wystarczyło. Pomimo późnej, a w zasadzie wczesnej pory, zdjęcie natychmiast zaczęli komentować fani polskich skoczków. - Jestescie najlepsi!!!!! Zapraszam do chicago na piweczko - wypalił jeden z fanów Piotra Żyły. - Dziękujemy było super oglądać na żywo – dodał kolejny z internautów.

Sonda
Czy Dawid Kubacki jest w stanie sięgnąć po Kryształową Kulę w sezonie 2022/23?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze