Piotr Żyła

i

Autor: Paweł Skraba/Super Express Piotr Żyła

Piękne mieszkanie

Piotr Żyła ze szczegółami pokazał swój dom. Luksus taki, że aż razi w oczy. Tak naprawdę mieszka mistrz skoków

2023-07-31 12:31

Piotr Żyła niebawem rozpocznie kolejny sezon w Pucharze Świata w skokach narciarskich w swojej karierze. Podobnie jak w latach poprzednich kibice liczą, że wiślanin będzie walczył o najwyższe cele. W tak zwanym międzyczasie Żyła mógł cieszyć się nowym mieszkaniem. Teraz na specjalnym nagraniu pokazał, jak od środka wygląda jego nowoczesny dom.

Piotr Żyła mimo zaawansowanego wieku jak na sportowca na razie nie myśli, aby odłożyć narty w kąt. A na pewno nie uczyni tego przed zbliżającym się sezonem, bo jest w trakcie przygotowań do Pucharu Świata. Żyła chce powalczyć o kolejne trofea, których i tak ma już sporo. Między innymi w poprzednim sezonie po raz drugi w karierze wywalczył tytuł mistrza świata na skoczni normalnej.

Tak mieszka Piotr Żyła. Fantastyczne lokum mistrza skoków

Teraz też może liczyć się w walce o największe triumfy. W przerwie między sezonami Piotr Żyła mógł natomiast skupić się na wykańczaniu nowego mieszkania. Już ukochana skoczka narciarskiego, Marcelina Ziętek pokazywała wnętrze domu, w którym mieszkają. Teraz sam Żyła przedstawił to, jak wygląda wszystko od środka i trzeba przyznać, że środek mieszkania wygląda imponująco.

Na specjalnym nagraniu, który jest jednocześnie reklamą firmy odpowiadającej za budowę domu, widać m.in. kuchnię urządzoną w nowym stylu, przedpokój z długim korytarzem i sporych rozmiarów szafą. Na wideo pokazano również łazienkę, która być może nie jest ogromna, ale wykończono ją solidnie i może cieszyć oko.

Listen on Spreaker.
Najnowsze