Kamil Stoch, Ewa Bilan-Stoch

i

Autor: Instagram/ewabilanstoch Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch

Fani musieli zareagować!

Po tym zdjęciu Kamila Stocha i Ewy Bilan-Stoch kibice byli zachwyceni. Jedno pytanie zwróciło uwagę, szczera odpowiedź mistrza

2022-11-29 12:47

Kamil Stoch z pewnością inaczej wyobrażał sobie początek nowego sezonu w Pucharze Świata. Gdy Dawid Kubacki błyszczy i zajmuje pierwsze miejsce w Klasyfikacji Generalnej, to Stoch nie potrafi nawiązać walki z czołówką. W miniony weekend w Ruce lider polskiej kadry zajmował miejsce w drugiej dziesiątce zawodów. Okazuje się, że na miejscu Stocha wspierała żona, czego dowiadujemy się dzięki zdjęciu na Instagramie. Fotka wywołała zachwyt wśród fanów, a Kamil Stoch chętnie odpowiedział na jedno intrygujące pytanie od fana.

Początek sezonu 2022/2023 jest dla Kamila Stocha dość trudny. W pierwszym konkursie w Wiśle zanotował jeszcze solidne, 10. miejsce. Niestety, przed drugim konkursem został zdyskwalifikowany za nieprzepisowy kombinezon. W Ruce problemów ze sprzętem już nie było, ale wyniki są dalekie od dobrych – Stoch zajął w sobotę 17. miejsce, a w niedzielę niewiele lepsze 14. Sam zawodnik przyznaje, że w jego skokach czegoś brakuje i znów trzeba szukać odpowiedzi jak wrócić do najwyższej formy. Ale nie samymi skokami Kamil Stoch żyje i na Instagramie skoczek pochwalił się, jak spędzał wolny czas z żoną w Finlandii.

Kamil Stoch udostępnił urocze zdjęcie. Fani musieli zareagować

Okazało się, że Kamil Stoch i jego żona Ewa Bilan-Stoch odwiedzili w Finlandii... farmę reniferów! „Renifery czy alpaki? Oto jest pytanie” napisał Stoch w opisie zdjęcia, a spostrzegawczy kibice od razu połączyli kropki i pamiętając, że niedawno Kamil Stoch udostępnił nagranie, na którym karmi i głaszcze alpaki, postanowili dowiedzieć się... które z tych zwierząt mają bardziej miękkie futro.

Jeden z fanów zapytał wprost: „czy renifery są tak samo milutkie w dotyku jak alpaki?”. Okazuje się, że Kamil Stoch aktywnie śledzi komentarze, bowiem postanowił on odpowiedzieć na pytanie od fana i zrobił to bardzo rzeczowo. „Mają całkiem inny rodzaj futra. Oba mile w dotyku ale jednak alpaki bardziej” napisał Kamil Stoch w odpowiedzi do komentarza. Oczywiście, był to tylko jeden z ponad setki komentarzy, a samo zdjęcie zostało polubione aż 30 tys. razy!

Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch

i

Autor: Instagram / Kamil Stoch Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany