Izabela Małysz i Adam Małysz

i

Autor: Instagram Izabela Małysz i Adam Małysz

Każdy miał swoje zdanie

Pod zdjęciem Adama Małysza z żoną rozgorzała wielka dyskusja. Fani nie mogli tego odpuścić

2022-09-14 22:54

Adam Małysz i Izabela Małysz to jedna z najbardziej rozpoznawalnych par w Polsce. Nic więc dziwnego, że wszelka ich wspólna aktywność spotyka się z ogromnym zainteresowaniem ze strony kibiców. Wierni fani śledzą profile małżeństwa w mediach społecznościowych. Żona byłego skoczka ostatnio pochwaliła się wspólną fotką z mężem i pod nią rozgorzała kolejna internetowa dyskusja.

Izabela Małysz i Adam Małysz to para, która zna się doskonale. Od wielu lat są małżeństwem, a co chyba najważniejsze dzielą nie tylko radości i smutki, lecz także pasję. Być może to klucz do niezwykle udanego związku. Zakochani uwielbiają na przykład podróże. Co jakiś czas na Instagramie byłego skoczka, a obecnie prezesa Polskiego Związku Narciarskiego, i jego żony pojawiają się fotki z zagranicznych wojaży. Warto wspomnieć, że pasję po rodzicach odziedziczyła również córka. Karolina Małysz chętnie wybiera się w nieoczywiste kierunki i opisuje swoje podróżnicze przeżycia. Jej rodzice ostatnio spędzali czas w Mostarze. Miasto w Bośni i Hercegowinie wyraźnie ich urzekło. Jednak obok wpisu Izabeli Małysz obojętnie nie mogli przejść fani.

Wielka radość u Dawida Kubackiego. Nareszcie nadszedł długo wyczekiwany moment

Izabela Małysz pokazała zdjęcie z mężem

Wspólna fotka małżeństwa Małyszów była jednym z kilku zdjęć, jakie wybranka serca "Orła z Wisły" opublikowała na portalu społecznościowym. Izabela Małysz pokazała w zasadzie wszystkie najważniejsze miejsca urokliwego miasta w Bośni. Choć ujęcia raczej przypadły do gustu obserwującym jej konto, to wielu z nich postanowiło wtrącić swoje zdanie i przy wpisie rozgorzała całkiem spora dyskusja.

Szczególnie wiele do powiedzenia mieli ci internauci, którzy na własne oczy widzieli krajobrazy przedstawiane na zdjęciach wykonanych przez Małyszów podczas podróży. Wspólne zdjęcie pary stało się również powodem do napisania komentarzy przez kilku użytkowników Instagrama.

Żona Krzysztofa Piątka pokazała, jakie nosi majtki. Odważne zdjęcia Pauliny Piątek pojawiły się publicznie

Zdjęcie Adama Małysza z żoną Izabelą

i

Autor: Instagram Zdjęcie Adama Małysza z żoną Izabelą

Lawina komentarzy pod zdjęciami Izabeli Małysz

Spośród mnóstwa komentarzy można wyłonić m.in. te, które przedstawiają zachwyt nad tym, jak zakochane małżeństwo prezentuje się na wspólnych zdjęciach. "Piękne widoki i Wy zakochani" - oceniła jedna z użytkowniczek portalu społecznościowego. "Przepięknie i romantycznie" - dodała kolejna. Sama autorka przyznała, że Mostar to miejscowość do jakiej bardzo chciała się wybrać. "Od kilku lat to miejsce było moim marzeniem" - napisała autorka wpisu, pod którym rodacy przedstawiali pozytywne i negatywne aspekty tego podróżniczego kierunku.

"Super miejsce, tylko te kamienie na moście strasznie śliskie" - wyliczała komentująca zdjęcia Izabeli Małysz. W odpowiedzi na jej opinię pojawiło się kilka komentarzy, które w zasadzie w samych superlatywach mówiły o Mostarze. "Miałam okazję być i mogę stwierdzić że jedno z piękniejszych miejsc jakie odwiedziłam" - czytamy na portalu społecznościowym. "Mostar jest przepiękny, ma niepowtarzalny klimat" - dowiadujemy się z innego wpisu w dyskusji.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze