Polka pożegnała TRAGICZNIE ZMARŁĄ mistrzynię. Słowa chwytają za serce

2020-07-11 12:07 Marcin Długosz
Lara van Ruijven
Autor: instagram/laravanruijven Lara van Ruijven

W wieku zaledwie 27 lat zmarła mistrzyni świata i medalistka igrzysk olimpijskich w short tracku, Lara van Ruijven. Holenderkę postanowiła pożegnać w mediach społecznościowych Natalia Maliszewska - Polka, która rywalizowała z nią w zawodach sportowych. Komentarz polskiej zawodniczki chwyta za serce.

Van Ruijven trafiła do francuskiego szpitala w ubiegłym tygodniu. Wszystko działo się we Francji, ponieważ tam zawodniczka przygotowywała się do wyzwań, które niesie ze sobą nowy sezon. Zaczęła borykać się z bardzo poważnym zaburzeniem układu immunologicznego. Choć aż trudno w to uwierzyć, organizm niszczył jej własne tkanki oraz komkórki. Wymagała natychmiastowej hospitalizacji.

Artur Szpilka OPLUŁ KIBICA! Skandal na gali w Pionkach

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Niestety - pomimo walki lekarzy i wprowadzenia kobiety w stan śpiączki farmakologicznej, zawodniczka zmarła w wieku 27 lat.

Na Facebooku pożegnać postanowiła ją Natalia Maliszewska, która znała się z Holenderką ze wspólnych rywalizacji. "Doceniajmy te drobne rzeczy, każdy dzień... Bo nigdy nie wiemy, kiedy będzie ten ostatni" - napisała Polka.

O śmierci Van Ruijven oficjalnie poinformował w piątek holenderski związek łyżwiarski.

Najnowsze