Postanowione! Dawid Kubacki chce mieć w domu mężczyznę. Jest już konkretny plan

2021-03-02 17:33 mil
Dawid Kubacki, Marta Kubacka
Autor: Instagram / _marta_ku_ Dawid Kubacki, Marta Kubacka

W ostatnich dniach wszyscy polscy fani skoków narciarskich fascynowali się ogromnym sukcesem Piotra Żyły, który został mistrzem świata na skoczni normalnej. Do grona najważniejszych reprezentantów bez wątpienia zalicza się jednak także i Dawid Kubacki. Skoczek w rozmowie z portalem "Onet" zdradził, że chciałby ubogacić swój dom o coś zupełnie wyjątkowego!

Od minionej soboty wszystkie reflektory skierowane są na Piotra Żyłę. Polski skoczek niespodziewanie chyba nawet dla siebie samego osiągnął gigantyczny sukces w Oberstdorfie wywalczając mistrzostwo świata na skoczni normalnej. Nie zmienia to jednak faktu, że do grona najlepszych polskich kadrowiczów niezmiennie zalicza się m.in. także i Dawid Kubacki, który w Niemczech walczy o swoje i z pewnością nie powiedział ostatniego słowa.

Dawid Kubacki z... drugim dzieckiem! ZDJĘCIA

Prywatnie natomiast cieszy się wielkim szczęściem po niedawnych narodzinach swojego pierwszego dziecka - Zuzanny. Wielkim hobby skoczka jest zaś modelarstwo. W rozmowie z portalem "Onet" zdradził swoje plany w tej kwestii. - Już powstają takie modele skoczków. Nawet na polskim Allegro widziałem taki ze wszystkimi stawami. Coś pewnie można byłoby z tym zrobić. Sam też wymyśliłem sobie, że fajnie byłoby stworzyć pomniejszonego skoczka, który miałby silnik i którym mógłbym polatać. Ten plan na razie jest w fazie szukania pomysłu - powiedział sportowiec.

Nie ma cienia wątpliwości, że taki skoczek skonstruowany własnoręcznie przez Dawida Kubackiego zająłby w domu niespełna 31-letniego zawodnika miejsce honorowe. Być może już wkrótce taki wykreowany mężczyzna faktycznie pojawi się na półce domowego gniazdka znakomitego reprezentanta Polski.

POPEK przed FAME MMA 9: Najpierw BESTIA, później NORMAN PARKE! [Koloseum]
Najnowsze