Dawid Kubacki, Kamil Stoch

i

Autor: Cyfra Sport Dawid Kubacki, Kamil Stoch

POTWORNY hejt po szczepieniach skoczków. Mają dość Stocha i spółki

2021-05-28 7:42

Coraz więcej osób w Polsce jest już po szczepieniu, a kolejni czekają w kolejce. W tym gronie są również sportowcy. Niedawno było głośno o szczepieniach piłkarzy czy siatkarzy, a teraz dołączyli do nich polscy skoczkowie. W czwartek Kamil Stoch i spółka na PGE Narodowym przyjęli szczepionkę przeciwko koronawirusowi. A że szczepienia wciąż budzą kontrowersje, w komentarzach w mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo nienawistnych komentarzy.

Jedną z niewielu możliwości na wyjście z pandemii koronawirusa są masowe szczepienia. Te przyspieszają w wielu krajach, a w Polsce wykonano ich już blisko 19 milionów. W pełni zaszczepionych osób jest nieco ponad sześć milionów i ta liczba z dnia na dzień będzie rosła. Rząd robi wszystko, aby zachęcić Polaków do szczepień, a eksperci starają się rozprawić ze wszelkimi mitami dotyczącymi preparatów Pfizera, Moderny, czy Johnson & Johnson. A tych jest naprawdę sporo. Temat szczepień wciąż wywołuje spore kontrowersje w społeczeństwie i ma dość sporą liczbę przeciwników.

Dawid Kubacki nie spodziewał się tego, co zrobili kibice. Polski skoczek był totalnie zaskoczony

Raport z Opalenicy. Arkadiusz Milik nie straci Euro, małe problemy Macieja Rybusa

Widać to między innymi po ostatniej informacji dotyczącej polskich skoczków. Adam Małysz w programie Krzysztofa Skórzyńskiego "Sprawdzam" na antenie TVN24 zapowiedział, że reprezentanci biało-czerwonych przyjmą szczepionki. Faktem stało się to we czwartek. Kamil Stoch, Dawid Kubacki, czy Maciej Kot zostali zaszczepieni jednodawkową szczepionką Johnson & Johnson, co potwierdził profil #SzczepimySię.

Po latach wyszło w jaki sposób własna mama przechytrzyła Kamila Stocha. Jeden błąd i marzenia ległyby w gruzach

I jak można było się spodziewać, w komentarzach pod wpisem na Twitterze pojawiło się wiele negatywnych zdań dotyczących szczepień. Mnóstwo osób skrytykowało i samych skoczków i rzecz jasna szczepienia. Niektórzy mają nawet dość skoków. - A ja mam to w du***. Właśnie przestałem oglądać skoki narciarskie - brzmi jeden z bardziej wulgarnych komentarzy.

Sonda
Czy szansa na wygraną w loterii zachęci Cię do szczepienia przeciw Covid-19?
Najnowsze