Agnieszka Kot

i

Autor: Instagram/bodybyaga

Prześliczna żona Macieja Kota z nową fryzurą. Nie poznalibyście Agnieszki Kot

2022-07-03 17:08

Agnieszka Kot uchodzi za jedną z najpiękniejszych partnerek polskich sportowców. Żona skoczka narciarskiego - Macieja Kota - od lat dba o swój wygląd. Wiadomo, że jest trenerką personalną i nawet po porodzie błyskawicznie wróciła do formy. Na jednym z najnowszych zdjęć uwagę przykuła jednak jej fryzura, a nie wyrzeźbione ciało. Wielu miałoby problem z poznaniem jej na ulicy po tej zmianie!

Agnieszka Kot i Maciej Kot cieszą się wspólnym szczęściem od lat. Małżeństwo wspiera się w trudnych chwilach i potęguje wspólne uśmiechy w momentach wielkich zwycięstw. Od jakiegoś czasu para ma jeszcze więcej szczęścia, ponieważ na świat przyszło ich pierwsze dziecko. Choć Agnieszka Kot nie tak dawno rodziła, to szybko postanowiła wrócić do formy i znowu olśniewać niezwykle wyrzeźbionym ciałem. Jako trenerka personalna doskonale poradziła sobie z łączeniem czasu na obowiązki macierzyńskie oraz treningi na siłowni. Tym razem jednak w swoim wyglądzie zaskoczyła zupełnie czymś innym - na jednym z najnowszych zdjęć uwagę przykuła fryzura wybranki serca znanego w całym kraju skoczka narciarskiego.

Marcelina Ziętek odsłoniła pośladki publicznie i rozpaliła fanów do czerwoności! To wideo wywołał lawinę

Nowa fryzura Agnieszki Kot

Agnieszka Kot wraz z Maciejem Kotem wybrali się na wesele. Jak zwykle bywa przy takich okazjach, wszyscy dbają o swój wygląd. Skoczek narciarski przywdział gustowny garnitur, ale prawdziwego szyku zadała wybranka jego serca. Agnieszka Kot zaprezentowała się w gustownej kreacji, ozdobionej sporych rozmiarów kolczykami. Biżuteria wystawała spod eleganckiej fryzury.

Zazwyczaj trenerkę personalną widzimy w wyprostowanych włosach lub spiętych z tyłu, co ułatwia ciężkie treningi fizyczne. Tym razem postawiła na modną fryzurę zaczesaną do tyłu. W takim wydaniu wielu fanów miałoby zapewne problem z poznaniem jej na ulicy. Wygląd zakochanych postanowili skomentować internauci.

Kamil Stoch nie owijał w bawełnę! Lider polskich skoczków ujawnił całą prawdę, tak to wygląda na co dzień

Agnieszka Kot wywołała lawinę komentarzy

Na Instagramie, pod zdjęciem z mężem, pojawiło się mnóstwo komentarzy ze strony obserwujących. Wielu z nich było wręcz oczarowanych wyglądem małżeństwa. "Piękni!" - czytamy między innymi pod fotką. "Super!", "Wyglądacie świetnie" - te opinie mieszały się z gratulacjami i życzeniami dla młodej pary, która tego dnia świętowała jeden z najważniejszych dni w życiu, a małżeństwo Agnieszki i Macieja Kotów towarzyszyło im w tym.

Dziennikarze Super Expressu po porażce Igi Świątek w 3. rundzie Wimbledonu
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze