PŚ Rasnov O KTÓREJ GODZINIE skoki w sobotę 22.02 GODZINA KIEDY skoki narciarskie w sobotę PŚ Rumunia KIEDY i O KTÓREJ konkurs

2020-02-22 5:17 MD
Piotr Żyła
Autor: CyfraSport Piotr Żyła

O KTÓREJ GODZINIE są skoki sobota 22.02 PŚ Rasnov GODZINA KIEDY i O KTÓREJ skoki narciarskie w niedzielę PŚ Rumunia KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE skoki dzisiaj. Za nami już pierwszy konkurs w ramach Pucharu Świata w rumuńskim Rasnovie. Aż trzech Polaków zameldowało się w nim w pierwszej dziesiątce klasyfikacji. Jak będzie dzisiaj? O KTÓREJ GODZINIE skoki w sobotę 22 lutego Skoki narciarskie dzisiaj GODZINA.

PŚ Rasnov O KTÓREJ GODZINIE skoki w sobotę 22.02

O której godzinie są dzisiaj skoki? Piątkowe zawody w Rumunii przyniosły pewne komplikacje. Co prawda pierwszej serii nie można było zarzucić niczego, ale druga rozpoczęła się od przerwania jej z powodu ostrych opadów śniegu. Pięciu zawodników, w tym Aleksander Zniszczoł, którzy już oddali swoje skoki, musieli je powtórzyć. Ostatecznie trzech Polaków uplasowało się w pierwszej dziesiątce - Kamil Stoch (6.), Dawid Kubacki (7.) oraz Piotr Żyła (9.). Dalej byli Jakub Wolny (20.), wspomniany Aleksander Zniszczoł (24.) oraz Klemens Murańka (40.). Zawody wygrał reprezentant Niemiec, Karl Geiger, który jako jedyny skoczył 100 metrów - i to dwukrotnie. Podium skompletowali rodak Geigera, Stephan Leyhe, oraz kadrowicz Austrii, Stefan Kraft. W sobotę w Rumunii czas na powtórkę z rozrywki, choć oczywiście przy zaznaczeniu, że tym razem mamy nadzieję ujrzeć na podium co najmniej jednego Polaka. By jednak tak się stało, w porównaniu z piątkiem będzie się trzeba nieco poprawić!

O KTÓREJ GODZINIE skoki narciarskie w sobotę

Drugi konkurs w ramach Pucharu Świata w rumuńskim Rasnov odbędzie się w sobotę, 22 lutego. Początek kwalifikacji o godzinie 11:30, natomiast o godzinie 12:45 wystartują zawody właściwe. Portal sport.se.pl zaprasza na relację na żywo z konkursu w Rumunii.

Najnowsze